Na výměnu oken či zateplení fasády zapomeňte

 

Dokážete vyjmenovat alespoň jeden ze způsobů, jak zabránit úniku tepla z vašeho rodinného domu a ušetřit tak nemalou část finančních prostředků spojených s celkovými náklady za vytápění? Drtivá většina lidí si určitě vzpomenou na klasické zateplení fasády. Stavebně náročná operace, která se bez hluku, vrtání a nepořádku prostě nikdy neobejde. Navíc je dosti finančně náročná, takže se lidé kvůli této izolační ochraně dost často zadlužují a při tom existuje tak jednoduché řešení.

To se ukrývá ve stínu výše jmenovaného způsobu a na druhém místě se pak objevuje varianta týkající se celkové výměny oken a dveří za novější. Ano, bezesporu jsou to účinné způsoby, ale obě mají velkou časovou prodlevu, než se majitel dostane do plusových hodnot ohledně výsledné návratnosti.

  • Výměna oken – u této možnosti je nutné vyčkat minimálně 20 let, teprve až po té se začne investice vracet. Realizace nezabere více jak týden, takže z pohledu časové náročnosti to není vůbec špatné. Beztak je tento způsob finančně náročný a s nepořádkem je nutné pak počítat.
  • Zateplení fasády – mnohem složitější operace snad ani neexistuje a navíc se vám návratnost začne ukazovat až po 30 letech. Klienti s věkem okolo 60 let se takového dne nemusí vůbec dožít, tak proč investovat? Zednické práce jsou hlučné a zateplení trvá i několik dlouhých týdnů. Při výběru špatné firmy vás nakonec výsledek zcela zklame.

 

Foukaná minerální izolace zvaná Magmarelax

Představme si výtečnou technologii foukané minerální izolace Magmarelax zaměřující se výhradně na váš strop. Největší prostorová plocha bez oken v níž se tvoří vážné nebezpečí úniku vytvořeného tepla. Na stropy e dlouho opomíjelo a následně se zjistilo, že jeho zateplením se zbavíme všech potíží s jeho únikem.

Foukaná izolace k nám přišla ze severských zemích, kde není čas na žádné pokusy a lidé potřebují rychlé a kvalitní řešení izolační ochrany. Technici v tomto stavebním segmentu tak vytvořili účinnou a efektivní metodu, jak začít šetřit již po třech hodinách. Ano, přesně tak dlouho trvá realizace minerální izolace za pomocí jednoho dělníka.

 

Foukaná izolace od IP Polná přináší pouze výhody

Společnost IP Polná realizuje foukanou minerální izolaci již od roku 1995 a již pomohla více jak 20 000 domů. Reference se tak objevují po celé České republice. Návratnost této skutečné investice se objevuje již po uplynutí čtyř let a k vyhotovení není zapotřebí nic víc než několik malých stavebních otvorů a jeden dělník na dopoledne. Objednejte si zcela nezávaznou energetickou prohlídku, který současně provede průzkum rizikových míst úniku a upozorní na veškeré nedostatky. Informace naleznete na stránkách www.mojeizolce.cz.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download