8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Catering pro firmy: Kdy se vyplatí pozvat si specialisty na cateringové služby?

Pojem catering může být pro mnoho z vás neznámý. Jedná se o službu, která se vám ale může náramně hodit, pokud pořádáte nějakou větší firemní akci, případně třeba i soukromou oslavu apod. Jde o způsob, jak snadno a bez zbytečného stresu zajistit kvalitní pohoštění pro hosty.

 

Velká akce se bez cateringu neobejde

Profesionální cateringová společnost vám na přání sestaví a připraví menu a občerstvení, které pak během akce nabídne hostům. Vy sami se tak jako organizátoři nemusíte starat o jídlo a pití, což vám jistě ušetří spoustu práce a námahy.

Jen si představte, že byste sami museli na firemní akci připravit desítky obložených mís na raut, případně snad dokonce několik minutkových a hotových jídel. Zabralo by vám to spoustu času. Pokud navíc nejste zkušení kuchaři a nejste přeborníky v gastronomii, výsledkem by mohlo být velké faux pas. Zejména při pořádání firemní akce, na kterou pozvete třeba obchodní partnery a klienty, se jednoznačně spolupráce s cateringovou firmou vyplatí.

Ověřenou firmou v této oblasti je GastroEvent.cz, která se specializuje zejména na catering v Plzni.

 

Tip na další možnost zajištění pohoštění při pořádání firemní či rodinné akce

Pokud pořádáte spíše menší akci soukromého charakteru, máte i další možnost, jak zajistit dobré pohoštění. Stačí si na pomoc přivolat rozvážkovou službu. V Plzni a jejím okolí využijte Restauraci J.Gotti. Její pizza v Plzni patří k nejlepším, stejně jako další typické italské pokrmy, které najdete v jejím jídelníčku.

Pizzu či třeba pokrmy z těstovin vám dovezou domů, do firmy i kamkoliv jinam. Stačí udělat objednávku online na webových stránkách restaurace. Do hodiny pak máte jídlo přivezené. Platbu lze provést po doručení, případně lze platit už při objednávce platební kartou. Objednání jídla a pití přes internet vám zabere nanejvýš 5 minut.

 

Související příspěvky

Mytí oken jako dárek pro babičku nezklamal. Výškové práce čištění fasád Ostrava

Veronika

4 způsoby recyklace, které pomáhají

redakce

Vánoční výzdoba – dáte přednost klasice, nebo módním trendům?

redakce