18.8 C
Prague
5.8.2021
MaxiMagazín

Natura Rock Effekt – váš nejlepší přítel pro letošní sezónu

Mšice, molice, svilušky, třásněnky, puklice a další nepřátelé úrody zkušený zahrádkář dobře zná a při představě na ně se mu zježí obočí. Není divu, tito malí tvorové dokážou udělat obrovskou paseku a zničit několikaměsíční úsilí za pár dnů. Natura Rock Effect.

 

Využijte jedinečných vlastností přípravku

Pokud i vy patříte mezi ty pěstitele, kteří každoročně klejí nad neposlušnými brouky, vězte, že řešení je nasnadě. Natura Rock Effect je přírodní pesticid, který je vyrobený ze semen stromu Pongamia Pinnata, jehož plody se v Indii využívají k léčbě různých nemocí, zejména kožního charakteru. Indičtí zemědělci využívají výluhy z něj k ochraně svých plodin. Českým vědcům proto bylo jasné, že tento strom obsahuje účinné látky, které napomáhají ochraně a obranyschopnosti rostlin. Z jeho semen vytěžili olej, který je hlavní složkou přípravku Natura Rock Effect.

 

Natura Rock Effect jako řešení problémů se škůdci

Pokud chcete zamezit řádění škůdců, použijte přípravek Natura Rock Effect v nejexponovanějším období výskytu škůdců. Podle návodu ho rozředíte s vodou, čímž získáte roztok určený k postřiku. Balení 250 ml vám vystačí k přípravě 8 – 25 litrů aplikační látky v závislosti od typu rostliny. Účinně vaše záhony zbaví například svilušek, třásněnek, mšic, molic i puklic v raném stadiu. Účinkuje také proti americké padlí na angreštu a rybízu.

 

Postřik bez nežádoucích účinků

Přípravek Natura Rock Effect se těší mimořádné oblibě zahrádkářů, o čemž svědčí i fakt, že v prvním roce se ho prodalo cca 800 kilogramů, zatímco dnes jsou to desítky tun ročně. Bezpochyby je jednou z vlastností, díky kterým je přípravek tak oblíbený ta, že neničí žádné prospěšné organismy. Díky tomu je také určený pro všechna ekologická hospodářství.

Navzdory jeho přívětivým účinkům je vhodné dodržovat výrobcem doporučené ředění i dávkování.

Související příspěvky

Sklon skla zimních zahrad a větrání

majda

Zimní zahrada na klíč nemusí být drahá

majda

Chcete zateplovat, ale nevíte, co bude pro váš dům nejlepší?

majda