15.8 C
Prague
31.5.2023
MaxiMagazín

Nechte si zkontrolovat nákladní vozidlo před jízdou

Máte před sebou zakázku na dopravu do zahraničí, váš kamion čeká dlouhá cesta a chcete si být jistí, že ji zvládne bez problémů? Pak je vhodné nechat nákladní vozidlo zkontrolovat. Kontrola v servisu se určitě vyplatí více než financování oprav někde v zahraničí, kdyby tam došlo k problému.

Pokud jezdí nákladní vozidlo spíš na kratší trasy a nyní ho čeká dlouhá vyjížďka, je opravdu vhodné nechat provést generální kontrolu. Avšak i kamiony, co jezdí do zahraničí pravidelně, by měly čas od času navštívit odborný servis nákladních vozidel. Firmy tyto rady častokrát ignorují, měly by si ovšem uvědomit, že prevence je finančně výhodnější než řešení způsobených problémů. Nepojízdné auto v zahraničí totiž znamená nejen opravu vozu, nýbrž i zpožděnou dodávku zboží, které převážíte.

Vydejte se tam, kde vám pomohou nonstop

Pro případné potíže si zapište adresu D1 NONSTOP TRAILER SERVIS, servisu sídlícího v Praze na Zličíně, který provozuje nonstop pohotovostní služby. V případě urgentních potíží stačí zavolat, na plánovanou kontrolu se však samozřejmě objednejte. Servis funguje každý všední den od sedmi do sedmi a v sobotu od sedmi do půl třetí.

Servisní dílna tohoto servisu má velikost 2000 m2 a tři montážní kanály, z nichž každý nabízí délku přes 60 metrů. Díky tomu je možné provádět více oprav najednou. A o jaké opravy jde? V servisu zvládají opravy nákladních vozidel všech značek, mají profesionální systém pro diagnostiku i válcovou zkušebnu brzd.

Nebojte se přivézt i návěs či přívěs

Servis nabízí i opravy návěsů a přívěsů různých značek. Na kontrolu s sebou tedy klidně přivezte i je. Jak se říká, lepší je být připraven než překvapen. Mimochodem, tento pražský servis nabízí pravidelné půlroční prohlídky i celkové prohlídky před STK. Také váš vozový park si čas od času zaslouží poctivou kontrolu.

Související příspěvky

Japonská garážová stání za poloviční cenu do konce roku

majda

Nefunguje ABS? Možná by pomohla pouze nová řídicí jednotka ABS

redakce

Jakou funkci má v autě imobilizér?

redakce