1.7 C
Prague
4.12.2020

Nejdokonalejší způsob čištění koberců strojovou metodou Praha

Bydlím v bytě 4+1 v Praze s manželem, 2 dětmi, kočkou a psem. Koberce máme ve všech místnostech kromě předsíně, koupelny a kuchyně a dostávají pořádně zabrat. Jak jinak, když se po nich pořád někdo promenáduje včetně zvířat. Samozřejmě takové to domácí čištění sice něco málo udělá, ale spíš je to k ničemu a leckdy se to ještě zhorší. Jednou už ty koberce vypadaly opravdu špatně, tak jsem se rozhodla využít profesionálních služeb úklidové firmy.Na internetu jsem si pročítala nabídky firem v Praze a samozřejmě jsem se zajímala i o metodu čištění koberců, kterou nabízejí. Je až zarážející, kolik firem nabízí extrakční metodu nebo parní metodu čištění koberců, když už je to překonáno strojovou metodou.

Jakmile jsem narazila na firmu, která nabízela strojovou metodu čištění koberců, byla jsem nesmírně ráda. Rozhodla jsem se pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která má nejen perfektní recenze.

Na centrále jsem si domluvila termín čištění na víkend, abych mohla mít volný byt pro úklid a manžela s dětmi a psem jsem poslala na výlet. Byla jsem ráda, že mi vyhověli v mém požadavku a neměli s tím žádný problém.

Pracovníci firmy dorazili v domluvenou hodinu a vysvětlili mi, jak to všechno bude probíhat. Jako první věc co udělali, bylo to, že nanesli na všechny koberce chemii, která se musí nějakou dobu nechat působit, aby mohla rozpustit veškerou špínu z koberců a mohlo se pak pokračovat v čištění.

02 Koberec41

Měla jsem strach z toho, že to bude páchnout, ale byla jsem příjemně překvapena, že ta chemie krásně voněla a navíc působí dezinfekčně. Po uplynutí nezbytné doby působení chemie začali koberec kartáčovat kotoučovým strojem, který má vysoký šampónovací kartáč, takže se s ním můžou čistit i koberce s vysokým vlasem. Přejížděli s ním po celé ploše koberce poctivě místo od místečka a na koberci se začala tvořit pěna, na kterou se navázala veškerá špína.

Až skončili s kartáčováním, pustili vysoce účinný turbo vysavač, který všechnu pěnu odsál. Musel být opravdu velice výkonný, protože po odsátí byl koberec na omak krásně provzdušněný a na povrchu téměř suchý. I barvy se na koberci opět rozzářily a smetanová barva byla opět smetanová a ne hnědá jako předtím.

Jsem opravdu ráda, že jsem se rozhodla pro tento způsob čištění koberců a ještě navíc od firmy A SERVIS, protože tím, jak koberce vypadají teď v porovnání s předtím, odvedli skvělou práci. Tímto děkuji pracovníkům firmy za jejich přístup a perfektně udělanou práci. Jejich služby budu určitě ráda doporučovat dál.

Související příspěvky

Co Němec, to patriot. Verstehen Sie?

redakce

4 oblíbené eurovíkendové destinace

majda

3 italské dezerty, které si zamilujete!

majda

4 komentáře