8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Nejlepší hry pro dva pro rok 2021

V současné době jsou herní konzole velice oblíbené. Zejména během koronavirové doby pomáhají lidem zkrátit si volný čas v karanténě. Pokud si chcete zahrát nějakou sportovní i bojovou hru se svým kamarádem, tatínkem či sourozencem, podívejte se v následujících řádcích na nejlepší hry pro dva.

Zatímco některé hry jsou dostupné pouze na PlayStation 4, jiné zase výhradně jen na Xbox One, a proto jsme nejlepší hry rozdělili podle herních konzolí.

Hry pro dva na PS4

Patříte mezi sportovní nadšence? V České republice je hokej jeden z nejoblíbenějších týmových sportů. Pokud však na ledě nevynikáte, můžete si vyzkoušet hraní v NHL alespoň virtuálně. Pravděpodobně vás nepřekvapí, že mezi populární hry pro dva na PS4 patří právě NHL 2021. Čekají na vás nové pohyby, finty, kličky i úhybné manévry. Stejně tak nesmíme zapomenout na FIFA 2021 se vskutku propracovanou grafikou.

Pro příznivce bojových sportů je připravena hra UFC 3. Samozřejmě nechybí ani hry pro dvě děti, jako je například Chimparty a Lego Marvel Avengers. I vaše ratolesti si zahrají hru s milovanými hrdiny. Další TOP hry jsou:

  • Grand Theft Auto V Premium Edition (GTA 5)
  • Marvel Spider-Man Miles Morales
  • Cyberpunk 2077
  • Mafia Definitive Edition
  • Minecraft

Hry pro dva na Xbox One

Jestliže jsou ve vašem hledáčku Xbox One hry pro dva, tak kromě NHL 2021 či FIFA 2021 na vás čekají hry jako Mortal Kombat 11, Call of Duty Infinite Warfare či WRC 9. V neposlední řadě můžete zakoupit i na Xbox hry pro dva, které mají dětské pojednání. S dětmi si zahrajete třeba Lego Harry Potter Collection, Rayman Legends i Úžasňákovi.

Záleží především na tom, jaký styl her preferujete. Pro PS4 i Xbox One se dá sehnat spousta zajímavých her. Poměrně slušnou sbírku má internetový obchod Prokonzole.cz, kde zakoupíte hry i na starší herní konzole.

Související příspěvky

Ski&Bike Špičák – v provozu stále všechny sjezdovky a vleky. V sobotu akce pro děti i ostatní lyžaře.

redakce

Víte, jaké druhy zábavy nabízejí on-line casina?

majda

Obojky pro psy jako módní trend

redakce