8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Restaurace TOP aneb kde ochutnat ty nejlepší krkonošské speciality

Pokud se chystáte na dovolenou nebo výlet do Krkonoš, jistě byste neměli minout oblast mezi Jilemnicí a Vrchlabí. Zde se totiž nachází Benecko a vyhlášená restaurace TOP. V okolí vás uchvátí například hrad Valdštejn v Horních Štěpanicích. No a po prohlídce hradu si dejte něco dobrého do žaludku. Top restaurace Benecko je totiž moderní horská restaurace s kvalitními surovinami.

TOP restaurace

Ze všech restaurací, které můžete v Krkonoších navštívit, se jen málokterá může pyšnit čerstvými, a převážně lokálními surovinami, které restaurace TOP používá. Navíc je zde jedno velké plus, a to je fakt, že jejich kuchyň je otevřená, takže můžete mistry kuchaře sledovat přímo při práci – a vidět tak, jak je vaše jídlo připravováno. Ochutnat zde můžete jak místí krkonošské speciality, tak i zahraniční pokrmy. Je tedy jen na vaší chuti.

Nejenom skvělé jídlo, ale i prostory

Pokud řešíte otázku, kam do restaurace na Benecku, dejte šanci této restauraci. Můžete si zde užít skvělý oběd nebo večeři, ale také naplánovat i svatbu! V zimním období je vám k dispozici salonek o kapacitě 80 osob – a v létě můžete využít letní terasu, kde se vleze až 120 osob. A to už je pěkně velký prostor jako restaurace na svatební hostinu Benecko.

TOP restaurace je prostě skvělou volbou. A to i pro uzavřenou společnost, které je k dispozici uzavřený salonek do kapacity 40 osob. Brzy ale zajistěte rezervace restaurace Benecko, jelikož mívají často obsazenou kapacitu.

Odpočiňte si

Ať už vyrážíte do Krkonoš za zimními sporty nebo jen třeba pěšími túrami, vždy vás potěší nějaká dobrá místní specialita do žaludku. Co takhle ochutnat pravé krkonošské kyselo? To se zde připravuje podle tradiční receptury – a hlavně z čerstvých a kvalitních surovin, což se příjemně odrazí v celkové chuti.

A co ochutnáte vy?

Související příspěvky

Pryč se zimními depresemi!

redakce

Čeho si ženy cení nejvíce? Společných okamžiku strávených s vámi!

majda

Keď sa tlačí na kvalitu

redakce