16.1 C
Prague
5.8.2021
MaxiMagazín

Dokonalý návod, jak uspokojit muže

Chcete překvapit svého partnera a dopřát mu nový a smyslný zážitek? Vytvořte doma intimní atmosféru, vyzkoušejte nové místo k milování nebo si společně zajděte na masáž. Inspirujte se dokonalým návodem, jak uspokojit muže.

Vnímání všemi smysly

Soustřeďte se na dráždění všech smyslů. Počínaje zrakem, kdy si na sebe obléknete krajkové spodní prádlo. Pokračujte čichem a použijte afrodiziakální a exotické vůně olejů nebo parfému. Probuďte chuť například čokoládou nebo ovocem, které je možno použít i k laskání těla a prvotnímu svádění. Nezapomeňte svému partnerovi pošeptat, jak po něm toužíte a co byste s ním chtěli zažit. Následně mu nabídněte erotickou masáž.

Výhody erotické masáže

Jen málokterý muž odolá erotické masáži, která jej dovede k naprostému uvolnění. Vyzkoušejte tantrickou masáž, která je smyslně pomalá, používá různé dráždivé pomůcky a navíc vás krok po kroku provede po mapě erotogenních zón. Zajímavým nápadem je i erotická masáž pro pár, kdy o sebe necháváte pečovat a užíváte si jen vzájemného vzrušení.

Splňte tajné fantazie

Zajímejte se o tajné fantazie svého partnera. Udělejte si příjemný večer, zapalte si svíčky, otevřete víno a navzájem si popište, co by se vám líbilo zažít. Pokud váš partner popíše svou erotickou fantazii, ve které máte na sobě smyslný obleček nebo třeba vzrušující spodní prádlo, nenechte jej, aby vás musel přemlouvat. Připravte mu překvapení v podobě toho, co si vysnil.

Nebojte se být divoká

Vzbuďte v sobě své divoké já. Zkuste na chvíli odložit stud a chovejte se tak, jak to právě cítíte. Řekněte si o milostné hrátky kdykoliv budete chtít a nebojte se ani svého partnera svádět. Uvidíte, že společné vzrušení a intimní chvíle vás budou spojovat a váš vztah bude jen a jen vzkvétat.

Dopřejte mu slast a rozkoš

Nezapomínejte na své ani na partnerovi potřeby. Užijte si společnou sprchu nebo dlouhou horkou vanu i s pěnou. Zajděte si společně na erotickou masáž, vyzkoušejte tantru nebo se k milostným hrátkám připravte mýdlovou masáží. Nechte svá těla po sobě klouzat a užijte si tolik rozkoše, kolik jen unesete.

Související příspěvky

Tak to je bomba! Vyrobte si stylový kryt pro herní konzole PlayStation 4!

majda

Savanská kočka: šelma s krví lovce

redakce

Marie Terezie – Miluj a panuj

majda