Výměna vodovodní baterie krok za krokem

 

Když stará vodovodní baterie přestane plnit svou funkci, nejlepším řešením je její výměna za novou. Na trhu se objevuje celá škála pozoruhodných modelů od nejlevnějších, až po lukrativní kousky. Výměna je snadná a měla by vám zabrat jen několik málo desítek minut, ale co když  vám instalatérské práce zrovna moc nejdou nebo nemáte potřebné nářadí? V tomto článku si poradíme, co vás při její výměně čeká a na koho se obrátit, pokud budete potřebovat pomoc.

 

Vypněte vodu a demontujte starou baterii

Každý instalatér zahájí pracovní úkon vypnutím přívodu vody a následně přistoupí k demontáži. Nástěnná baterie se povoluje francouzským klíčem. Je třeba počítat s menším odporem zvláště pak u starších typů baterií, kde mohou být matice zarezlé. V některých případech je nutné použít i hrubou sílu. Stojánkové baterie jsou naopak uchycené zespodu umyvadla za pomocí dvou matic. Zde je třeba počítat s horším přístupem, takže trpělivost je na místě. Po demontáži musíte očistit koncovky pro přívod vody.

 

Výběr vodovodní baterie

Při výběru správné nástěnné vodovodní baterie bereme ohled především na rozteč a u stojánkové musíme myslet na průměr. V opačném případě se totiž nevejde do otvoru v umyvadlu. Nástěnnou baterii utěsněte teflonem nebo koudelí. Stojánková baterie má vlastní těsnící kroužky.

 

Když se práce nedaří

Instalatér Praha je skvělým řešením pro všechny, kteří si nejsou jistí svými zkušenostmi. Výměna baterie sice není složitá, pokud se však objeví komplikace, zavolejte si o pomoc.

Profesionálové z Prahy na telefonním čísle 723 802 552 poskytují své služby v nepřetržitém provozu. Stačí se objednat a domluvit se na vyhovujícím termínu. Hlavní výhodou tohoto kvalifikovaného týmu jsou letité zkušenosti, díky nimž mohou nabídnout rychlé, levné a kvalitní služby.

Působí po celém území hlavního města a nabízejí i další služby, mezi kterými naleznete čištění odpadů Praha, topenářské práce a instalatérské práce od rozsáhlých rekonstrukcí až po jednoduché pracovní operace. Čištění odpadů provádějí v bytových jednotkách, na chatách i rodinných domech. Nebojte se zavolat o pomoc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download