14.5 C
Prague
11.8.2022
MaxiMagazín

Nové záclony, koberce a textilní doplňky dodají domovu nové kouzlo

Všichni se snažíme, aby u nás doma panovala příjemná atmosféra. Náš byt či dům nám nejenom poskytuje nejen zázemí, ale jeho vzhled je také naší vizitkou. Chceme proto, aby se tu dobře a uvolněně cítili jak všichni členové rodiny, tak i příbuzní a přátelé, které k sobě zveme na návštěvy.

 

Kouzlo domova je třeba udržovat

Když se nastěhujeme do nového bytu či domu, vždy nás čeká spousta nejrůznějšího zařizování. Nejen, že musíme vyřešit nejrůznější formality. V první řadě si chceme co nejlépe a nejrychleji zařídit domácnost. A samotný nábytek rozhodně nestačí. Poskytne nám sice prostor na ukládání věcí, stolování, práci i spaní, ten pravý domov ale tvoří detaily. A mezi ty nejdůležitější patří záclony, koberce a další bytový textil. Jejich výběr bychom rozhodně neměli podceňovat. Právě textilie totiž dokáží podtrhnout vzhled místnosti, případně zcela změnit její celkovou atmosféru. Nabízejí nám nepřebernou škálu možností kombinací vzorů a barev. A hodí se do moderních interiérů i prostor kompletně vybavených starožitným nábytkem. Jen je třeba zvolit ty pravé materiály a barvy, vše sladit a nebát se  i odvážnějších kombinací. Fantazii se v žádném případě meze nekladou.

 

V průběhu let je v domácnosti nutné provádět různé změny

Pokud na jednom místě žijeme několik let, nebo dokonce desetiletí, čas od času pocítíme potřebu pořídit nové záclony nebo obměnit potahy polštářů či závěsy. Některé kousky nábytku potřebují nové čalounění, prochozené koberce je nutné vyměnit. A občas se rozhodneme i pro celkovou rekonstrukci nebo větší změny v některé z místností nebo v celé nemovitosti. Pak se nám pravděpodobně budou hodit nejen záclony a další bytový textil, ale také koberce v metráži. Vše potřebné nabízí Bytema. A najdeme tu i oděvní látky a galanterii.

Související příspěvky

Chcete rekonstruovat kuchyni? Podívejte se na 5 tipů, jak to zvládnout co nejlépe

redakce

Pozor na zdraví! Likvidace, dezinfekce plísně, hub, sporů Praha

Veronika

V hlavní roli … ČERNÁ

majda