Nehtová modeláž a správná výživa – základ krásných nehtů

 

Zatímco někomu k pevným a silným nehtům dopomohla genetika, jiným nadělila nehty tenké a slabé. I když však máte „drápy“ jako kočka, nedostatečnou péčí se vám i takové nehty mohou začít lámat a třepit. Zejména tehdy, pokud jim nebudete dodávat správné živiny. Předejít lámání a třepení nehtů se dá zejména správnou péčí o nehty (nehtovou modeláží) a samozřejmě také dostatečnou výživou.

 

Vsaďte i na vitamíny a minerály

Jak již bylo řečeno, kvalita nehtů, kůže a vlasů je do určité míry dána geneticky. O tom není pochyb. Avšak bez dostatečného přísunu vitamínů a minerálů (vitamíny skupiny B, vitamín C, vápník a zinek) budete o krásné nehty usilovat jen ztěžka. I když budete mít kosmetický kufřík vybaven vším potřebným pro nehtovou modeláž, i když budou v kosmetickém kufříku trůnit gel laky na nehty, UV lampa na nehty, lak na nehty Opi, bruska na nehty, razítka na nehty, zdobení na nehty, šablony na nehty, sada na akrylové nehty a další propriety, bez dostatečného přísunu zmíněných vitamínů a minerálů se vaší pleti, vlasům, o nehtech nemluvě, příliš dobře dařit nebude. Nejlépe uděláte, když uvedené vitamíny a minerály budete přijímat v přirozené formě, tedy z potravy. Zařaďte do svého jídelníčku dostatek ovoce, zejména citrusové plody, luštěniny, mléko a sýry, maso a mořské plody a také kvasnice. Uvidíte, jak vaše vlasy, nehty a kůže prokouknou.

 

Udělejte si na své nehty čas

Pokud se vám zdá, že na důkladnou modeláž nehtů nemáte moc času, zkuste na to jít chytře.  O víkendu určitě chvilku volna jenom sami pro sebe najdete. Posaďte se k televizi, pusťte si svůj oblíbený seriál, uvařte si kávu nebo čaj a začněte se věnovat svým nehtům. Dejte si záležet na důkladné nehtové modeláži. Nespěchejte. Dopřejte svým nehtům a rukám třeba i parafínový zábal. Nakonec zalovte ve svém kosmetickém kufříku, promyslete, zda tentokrát dáte přednost gel laku nebo sáhnete po sadě na akrylové nehty. Je to jen na vás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download