Ochrana vašeho majetku

 

Pro každého podnikatele je největším klíčem k úspěchu ochrana jeho majetku a vlastní prosperity. S tímto vám můžeme pomoci a společně s Vámi tak vybudovat stabilní a fungující firmu. Jsme konzultační skupina na mezinárodní úrovni, pracující profesionálně za všech okolností. V našem úspěchu nám pomáhají dlouhá léta praxe a zapálení proto, co děláme. Zajistíme vám kompliance poradenství, což je dozor nad trestněprávní zodpovědností a dodržování všech postupů v souladu se zákonem při každé Vaší podnikatelské činnosti. Dále vám pomůžeme se založením a správou investičního fondu a založením a správou nadačního fondu, čímž posunete ochranu majetku a jeho správu na vyšší úroveň.

 

Pomůžeme vám profesně růst

Každá činnost společnosti Zenron má za následek nejen ochranu majetku díky FIDUCIARY SLUŽBĚ, anebo zakládání svěřeneckého fondu a správě svěřeneckého fondu, ale také Váš profesionální růst a rozvoj. Při naší práci se snažíme maximálně zúročit léta praxe v oboru. Zkušení odborníci, jako jsou konzultanti, právníci, daňoví poradci, auditoři, podnikatelé a účetní dokáží různé situace vidět jinýma očima, než pouhý laik a předají Vám tak své znalosti a zkušenosti. Působíme již v 64 zemích světa a za naše úspěchy se může zaručit nespočet spokojených klientů, kteří se svěřili do našich rukou. Dokážeme, díky svým praktickým znalostem, posoudit, jakou máte právě vy šanci na úspěch.

 

Poznejte rizika a předcházejte problémům

Díky společnosti Zenron, starající se o Vaše blaho a podnikatelské úspěchy, dostanete jasná a srozumitelná fakta, nikoliv žádné otřepané fráze, načtené z knih. Využijte externí compliance poradenství od Zenron a podnikejte bez rizika. Získáte tak tvorbu vnitřních předpisů, provoz organizace v souladu se zákonem, opatření proti praní špinavých peněz, dodržování pravidel v oblasti lidských zdrojů, asistenci při důležitých kontrolách a v neposlední řadě kontrolu smluvní dokumentace. Chcete li ještě více chránit svůj majetek, pomůžeme Vám se založením a správou nadačního fondu a zakládáním svěřeneckého fondu a správou svěřeneckého fondu. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download