16.1 C
Prague
5.8.2021
MaxiMagazín

Oddálení ejakulace lze dosáhnout téměř okamžitě a můžete tak svému sexuálním životu vrátit ztracenou jiskru

Trapná chvilka během sexuálního zážitku, které se přihodila téměř každému muži – předčasné vyvrcholení rozhodně není žádaným způsobem ukončení milování. S oddálením ejakulace lze přitom v současnosti účinně bojovat. Jaké způsoby se vám nabízí, které konkrétní výhody přináší a jak vybrat ideální řešení, se dozvíte níže.

Oddálení ejakulace: vdechněte své partnerce sexuální harmonii

S předčasným vyvrcholením bojuje až 30 % mužské populace. Sex už dávno není jednostrannou záležitostí a milování si chtějí užít obě polovičky. Pokud muž není schopen během styku udržet své vyvrcholení po dobu potřebnou pro uspokojení partnerky a pakliže se tato situace chronicky opakuje, dochází k oboustranné nespokojenosti, která může vyústit v celkové zmrazení partnerského sexuálního soužití.

Nejčastější příčiny předčasného vyvrcholení

Těch může být celá řada: počínaje nezdravým životním stylem, přes povolené pánevní svalstvo až po vážnější zdravotní problémy, které se ovšem objevují spíše zřídka. Nezoufejte. Pokud s oddálením ejakulace nemáte pravidelný problém, není zapotřebí panikařit – při nečekaném sexu na neznámém místě nebo při prvním kontaktu s novou partnerkou jednoduše může sehrát roli stres či jiné nežádoucí podmínky. Nabízí se vám hned několik možností, pomocí kterých lze s předčasným vyvrcholením účinně bojovat.

2 základní způsoby oddálení ejakulace

  1. postupné poznávání těla, posilování, pravidelný trénink
  2. volně dostupné medikamenty na podporu oddálení vyvrcholení

Přírodní cesta pro lepší seznámení s vlastním tělem

První z uvedených způsobů bývá dlouhodobým procesem, výsledky však často stojí za vynaložené úsilí. Pomocí posilování pánevního svalstva a dalších cviků lze postupně docílit lepší kontroly nad pohlavním ústrojím a celkového ovládnutí orgasmu. Důležité je poznat vlastní tělo, každému muži mohou fungovat jiné způsoby, pravidelný trénink a trpělivá partnerka jsou poté dvě základní pomůcky pro dosažení dokonalého sexu.

Léčiva jako povolená zkratka

V současnosti jsou na trhu volně dostupné léky, které dokáží pomocí chemické reakce v těle pracovat s ovládnutím orgasmu. Pokud například nechcete zklamat novou partnerku a nebo u vás jednoduše běžné triky na oddálení vyvrcholení nefungují, mohou být pro vás tato léčiva dostupnou alternativou, která zaručí dosažení požadovaného výsledku.

Při případném nákupu léčiv dbejte na kvalitu

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet volně dostupné léky na oddálení ejakulace, snažte se při nákupu vždy ohlídat kvalitu výrobků. Důležitý je originální obal a dostupný příbalový leták, starší pacienti by se před užitím těchto léků měli poradit s lékařem. Často je dobré si za tato léčiva mírně připlatit, cena se často odráží v kvalitě, neoznačené a podezřele levné medikamenty mohou být zdravotně závadné.

Rozžhavte znovu svou partnerku

Po krátkém úvodu do světa mužského orgasmu a předčasného vyvrcholení byste měli mít základní přehled o tom, jak moc je tento problém (ač přes jeho častou tabuizaci) běžný a jak snadno je zároveň řešitelný. Pamatujte, že můžete vyzkoušet kombinaci obou cest – postupné cvičení a objevování vašeho těla můžete podpořit občasným užitím léčiva, které vám dodá potřebnou sebedůvěru a vaše partnerka bude mít z milování také daleko hlubší prožitek.

Jaké jsou vaše osobní zkušenosti s oddálením ejakulace? Používáte přírodních cest, cvičení a posilování? Nebo přemýšlíte nad vyzkoušením tablet pro lepší kontrolu orgasmu? Do komentářů nám napište, co vás prozatím od nákupu odrazuje a co vás na něm naopak láká.

Související příspěvky

Jedete autem nebo na motorce přes Zlín? Poradíme lahodnou odbočku do skvělé restaurace

redakce

Jak vyléčit svou duši

redakce

Co byste měli vědět o přikrývkách z dutých vláken

majda