17.8 C
Prague
16.6.2021
MaxiMagazín

Chcete si koupit bezdrátová sluchátka? Podívejte se na srovnání AirPods 2 a AirPods Pro

Apple počátkem roku 2019 představil druhou generaci AirPods, ovšem v říjnu téhož roku přišel také s ještě vylepšenou verzí AirPods Pro. V případě standardních AirPods si můžete vybrat, jestli chcete bezdrátové nabíjecí pouzdro, nebo nikoliv. V následujících řádcích se podívejte, jaké jsou rozdíly mezi druhou generací a Pro variantou.

Všechny modely bez problémů připojíte k iPhonu, iPadu i MacBooku, respektive Macu. Co se nastavení týče, je to jednoduché, nemusíte nic složitě zadávat a připojovat. Sluchátka navíc disponují senzory, které rozpoznají, jestli jsou sluchátka v uších. Jakmile je z uší vyjmete, hudba se automaticky zastaví. Věděli jste o tom, že nabízí Apple příslušenství i ke sluchátkům? Dokoupit si totiž můžete různé kryty a obaly na pouzdro.

Jaké jsou odlišnosti mezi jednotlivými modely?

V první řadě je rozdíl v designu. AirPods Pro jsou odolné proti vodě a potu, mají tedy stupeň ochrany IPX4, zatímco AirPods žádný stupeň ochrany nemají. Dále verze Pro má například aktivní potlačení hluku a umožňují pokročilejší ovládání. Jedním klepnutím na dřík si můžete přehřát, respektive pozastavit hudbu, stejně tak i přijmout hovor. Dvojím poklepáním na dřík přeskočíte hudbu dopředu, trojím zase zpět. Stisknutím a podržením sluchátka zase spustíte aktivní potlačení hluku. AirPods 2 ale takové možnosti ovládání nemají.

Jaká sluchátka mají lepší zvuk?

AirPods Pro slibují neskutečný zvukový zážitek, protože jsou vybaveny adaptivním ekvalizérem, který automaticky vyladí nízkou a střední frekvenci hudby. V neposlední řadě optimalizují kvalitu zvuku a odstraňují šum v pozadí. Zajímavou funkcí je aktivní potlačení hluku, neboť sluchátka mají dva mikrofony, které v kombinaci s pokročilým softwarem dokážou odstranit šum a hluk v pozadí.

Související příspěvky

Na úklid se musí pěkně od podlahy!

redakce

Klíčovou osobou pro oblast energetiky je v investiční skupině DRFG Pavel Svoreň

redakce

Nebaví vás vysávání? Máme pro vás skvělý tip!

redakce