Okamžité odstraňování graffiti a antigraffiti ochrana v Praze

 

Odstraňování graffiti v Praze, které je realizováno společností A SERVIS LIPKA, s.r.o.,  je jedna z mnoha úklidových a údržbových služeb, které tato firma již dlouhou řadu let nabízí. Odstraňuje graffiti téměř ze všech možných povrchů, které byly pouličními vandaly poničeny – z fasád, garážových vrat, zdí, teras, schodišť  nebo i třeba z rozvodných elektro skříní. To jsou nejvíce postižitelná místa, která jsou velmi často v hledáčku sprejerů. Na taková místa se s oblibou podepisují fixami nebo tvoří obrovské graffiti za pomoci sprejů.

Pokud tato místa nebyla ošetřena antigraffiti ochranou AGO, tak je úspěšnost při odstraňování graffiti pouze  60 – 90 %.  Na postižených objektech se odborní pracovníci společnosti snaží zeslabit intenzitu barvy profesionálním odstraňovačem, který nechávají několik minut působit a následně jej omyjí vysokotlakým zařízením. Tyto akce lze samozřejmě opakovat, ale jedná-li se o povrch, který je porézní či strukturovaný, tak je odstraňování graffiti velmi složité a nikdy nelze docílit uspokojivých výsledků.  Důležitý je také fakt, v jaké části města se objekty nacházejí. Zejména ve velkých městech je výskyt tohoto pouličního umění velmi vysoký. Ve velkých městech se nachází mnoho míst, kde jsou domy a majetek v přímém ohrožení sprejerů, a to hlavně v blízkosti parků, v temných uličkách, u hospod a klubů.

Pokud bezradní majitelé chtějí mít jistotu úspěšné a trvalé likvidace tohoto celospolečensky závažného problému, najdou spolehlivou a účinnou ochranu v antigraffiti nástřiku nebo nátěru. Společnost A SERVIS s naprostou jistotou garantuje 100 % úspěšnost odstranění graffiti, pokud na objekt byla aplikována antigraffitová ochrana. Navíc je zákazníkům vždy k dispozici firemní servisní služba, která po telefonické domluvě velmi rychle přijede a graffiti za minimální náklady vždy kvalitně odstraní, takže postižený objekt opět nabývá svůj původní vzhled.

02 Graffiti_sprej

Nejproblematičtějším druhem fasády je v tomto směru marmolit, který pokud není ošetřen antigraffitovou ochranou a je napaden sprejery, tak z něj není možné tyto tagy odstranit, neboť  se sprejové barvy dostanou  hluboko do jeho struktury. Zde již není jiné řešení než jeho velmi finančně náročná oprava formou výměny za nový.

Osvědčená a spolehlivá antigraffitová ochrana se  nanáší ve 3 až 12 vrstvách, dle  struktury a druhu fasády. Dlouholetá zkušenost firmy s touto ochranou potvrzuje, že sprejeři již tento antigraffiti nátěr rozpoznají a od opětovného posprejování objektu upustí, protože ví, že graffiti na takto ošetřeném povrchu stejně dlouho nevydrží, a že tu jejich investice vynaložené na nákup sprejů nemají vůbec žádný smysl.

Firma A SERVIS poskytuje svým klientům také další velmi kvalitní úklidové či údržbové služby: nejen výškové mytí oken a výloh, čištění fasád, čištění podlah strojovou metodou a jejich voskování, kotoučové čištění a tepování koberců strojovou metodou, generální úklidy po stavbách, pravidelný úklid domácností a firem, odstranění plísní a nátěr LSG proti plísním, osvědčený nano impregnační nátěr oken – impregnace GLP, která až 6 let poskytuje vašim skleněným plochám čistotu a lesk, díky nejmodernější hydrofobní nanotechnologii, která utvoří z nánosu špíny a prachu společně s vodou drobné kuličky, které se přirozeným způsobem odvalí z povrchu prosklených ploch pryč.

 

7 x komentováno

 1. Mastik

  na odstranění graffiti jsem měl pozvané pracovníky společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o. práce se jim zdařila , navíc mi ošetřili opravenou plochu ochranným nátěrem a od té doby žádné graffiti k mé velké spokojenosti , proto posílám na společnost kladné doporučení JIndra Mastik

 2. Robert STACH

  A SERVIS odvádí opravdu perfektní práci , antigrafitová ochrana aplikovaná jejich profesionály k nezaplacení !!!

 3. Dobeš Pavel

  krásný den

  okrajová část města bo střed města je to plně jedno,když vás navštíví umělci kteří svými malůvkami poničí plochu vaší stavby máte oči pro pláč.
  Na doporučení jsem si sjednal firmu,která mi opravdu pomohla v boji proti graffitovému „umění “ jsou jedničkou na trhu ,provádí aplikaci antigraffitových nátěrů, které jsou jedinou skutečnou účinnou ochranou a obranou proti sprejerům.

  děkiji A SERVISU LIPKA za jejich svědomitou a poctivou práci

 4. Bolkova

  dobrý den

  Společnost A SERVIS Lipka pomohl i naší společnosti při odstranění graffitu.
  Odstraňování graffitu nebylo jednoduché, ale zato velmi uspěšné a proto chci společnosti poděkovat za jejich práci

  s pozdravem za naší společnost Bolkova Dana

 5. KoutnaJana

  Dobrý den ,antigraffitový nátěr je velice úspěšný,jsem spokojená a doporučuji.

  Koutná Jana

 6. Jiří Nečas

  Máme dům v okrajové části města, kde se graffiti pomalu rozšiřuje. Chtěli bychom předejít zbytečným nákladům na opravu fasády domu, celkově bychom se chtěli vyvarovat problémům s graffiti. Chtěli bychom se zeptat, jak dlouho vydrží antigraffitový nátěr? Zajistí pak opravdu 100% odstranění graffiti?

  • Barbora Lelková

   Dobrý den, pane Nečas,
   antigraffitový nátěr má životnost 4-6 let a ano, odstranění graffiti z tohoto nátěru probíhá se 100% úspěšností.

   S pozdravem a přáním pěkného dne,
   Barbora Lelková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download