Originální garážová vrata ozdobí váš dům

 

Jednou z největších ploch u rodinných domů jsou garážová vrata, většinou viditelná i z ulice. Jsou tak designovým doplňkem domu, u kterého bychom měli dbát na to, aby dobře vypadal. Moderní technologie nabízí mnoho možností.

 

Vlastní motiv

Nejčastěji se s oprýskanými a zrezivělými vraty setkáme u starších domů před rekonstrukcí. I když garážová vrata používáme i několikrát denně, moc pozornosti ani péče jim nevěnujeme. Nutná výměna nebo stavba nové garáže nám pak umožní vybírat nová vrata nejen s ohledem na jejich funkčnost, ale také design a ideálně tak, aby vše ladilo i s okny a vstupními dveřmi. U nově postavených domů už jsou vrata často součástí plánů od architekta, většinou se ale nijak neodlišují a jsou stejná, jako má soused. Digitální tisk garážových vrat umí z vrat udělat opravdový designový doplněk, umožní vám totiž umístit na vrata téměř jakýkoli obrázek nebo motiv. Imitaci betonu či dřeva, vyskládaná polínka, malůvky vašich dětí, fotku ze společné dovolené, abstraktní motiv nebo třeba obrázek vašeho psa v nadživotní velikosti, téměř žádný motiv není problém.

 

Originální vzhled

Jedinečnost je vítaná nejen v módě, ale i zařízení domu a jeho exteriéru. Pokud nechcete mít varta stejná jako všichni v okolí, jednoduše si vyberte svůj originální motiv. To umožňuje tisková technologie, která využívá inkoustový tisk a následné vytvrzení UV lampou. Pro zvýšení odolnosti proti UV záření i otěru se pak celý povrch vrat nalakuje matným PUR lakem. Vlastní design s potiskem Duraprint tak může z vašich vrat do garáže udělat umělecké dílo, na které se budou sousedé i kolemjdoucí chodit dívat. Především ale bude sloužit vám a kdykoli půjdete okolo, vykouzlí vám úsměv na rtech. Odchody do práce tak budou mnohem příjemnější.

Nový vzhled garážových vrat dokáže proměnit vzhled celého domu. Kromě vlastních motivů si samozřejmě můžete vybrat i z běžných vzorníků barev a sladit všechny doplňky svého domu do jednoho odstínu pro dokonalý efekt.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download