Oživte hotové projekty rodinný domů! Vneste do nich originalitu

 

Katalogové domy mají mnoho výhod – největší z nich je cena. Ta je oproti originálnímu architektonickému návrhu a následnému projektu nižší. Výhodou je i rychlost. Nemusíte čekat na zpracování architektonické studie a následných projektů.

Má to ale háček – hotové projekty rodinný domů nemusí působit tak jedinečně, jak byste chtěli. Pokud tedy toužíte po originalitě, dohlédněte na doladění interiéru a zkuste do něj vnést pár zajímavých nápadů, které celý prostor oživí.

 

Vneste do domu světlo

Některé hotové projekty rodinných domů jsou opravdu malé a ve výsledku pak celý prostor může vypadat stísněně. Pokud máte rádi světlo a pocit velkého prostoru, zkuste si dát do interiéru prosklené dveře. Matné sklo odshora až dolů vám zajistí, že i v tmavé chodbě budete mít dostatek světla. S prosvětlením a optickým zvětšením tmavých míst pomohou i velká zrcadla nebo lesklé plochy, které budou světlo odrážet.

 

Dejte šanci moderním tapetám

Máte v domě nevyužitou stěnu? Na zeď, která je v chodbě či na schodišti a mohla by se snadno ušpinit či poškodit, zkuste dát tapety. Tento povrch stěn se vrací do módy a přichází s novými vzory a technologiemi. Jejich lepení je snazší a například umělohmotné vinylové tapety můžete dát i na vlhká místa. Vzory už nepřipomínají babiččin obývák, ale jsou moderní – geometrické i abstraktní, s divokými přírodními vzory. Každé fádní místo hned oživí.

 

Vše musí mít své místo

Pocit velkého prostoru si také zajistíte tím, že nábytkem neobstavíte jenom kolem zdi, ale dáte ho i do prostoru. Podél méně využívaných stěn si nechte vybudovat nenápadné vestavěné skříně nebo nábytek na míru. Prostor se díky nim opticky nezmenší a kromě toho najdete prostor pro řadu věcí, které byste jinak neměli kam umístit. Po místnosti pak už můžete jenom rozmístit výraznější nábytek, jako je sedačka, křesla, konferenční stolky. Můžete si hrát s barvami a kombinacemi stylů. V případě, že vás celkový vzhled omrzí, můžete je snadno vyměnit nebo změnit barevnost pomocí přehozů či jiných doplňků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download