2.3 C
Prague
19.1.2021

Pánské a dámské spodní prádlo? Jaké jsou trendy pro rok 2020?

Každá z oblastí módního odvětví podléhá určitým trendům, které nám napovídají, co máme od následujících měsíců nebo sezóny očekávat. Pánské a dámské spodní prádlo však tvoří velmi specifickou oblast, kde se trend velmi často přehlíží. Při tom je dokázáno, že dokonale padnoucí a pohodlné prádlo, byť je před zraky ostatních ukryto, dokáže výrazným způsobem zvednout vaše sebevědomí. Proč se tedy necítit lépe? Inspirujte se nejnovějšími trendy.

 

Top nahradí podprsenky

Trend přiznaného spodního prádla bere za své a vytváří zcela nové možnosti, jak svou přítomností oslnit všechny účastníky večírku. Dávejte si pozor na správný typ zvolené podprsenky, každá úspěch nesklidí. Vyzkoušejte push-up podprsenku v prodloužené délce v korzetovém střihu.

 

Rok 2020 je rokem květin a vysokým pasem

Květinové vzory se do hledáčku módních návrhářů dostávají každý rok a letos tomu nebude jinak. Kromě toho se do popředí zájmu dostávají dámské kalhotky s vysokým pasem, které navíc dokážou skrýt případné nedostatky na bocích.

 

Pánské spodní prádlo? Sledují muži trendy?

Pánské spodní prádlo se i nadále drží osvědčených trendů a klade důraz především na kvalitu materiálu a celkové pohodlí. Z těchto důvodů se i v tomto roce upřednostňují boxerky, které jsou nejpreferovanější volbou ze všech. Neutrální barvou nic nepokazíte, ale pokud chcete vykročit z šedi, zvolte křiklavější odstín v kontrastu s puntíky nebo maskáče popřípadě pánská tanga, která jsou stále v kurzu.

 

Trendy sledovat nemusíte, stačí vědět, kde nakupovat

Navštivte webové stránky Móda&Prádlo, které sledují trendy za vás a objednávejte si nejžádanější pánské i dámské spodní prádlo na trhu za velmi příjemné ceny. Nabídka internetové prodejny se pravidelně obměňuje, díky čemuž poskytuje potřebné množství vždy čerstvé inspirace.

Související příspěvky

I muži mohou nosit noční košile!

redakce

Dámské náhrdelníky

redakce

Tvar zadečku jako kritérium aneb umíte si vybrat kalhotky?

majda