8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Pravá ruka pořadatelů = levné party stany

Máte to potěšení stát se pořadatelem kulturní či společenské akce? Dostalo se vám privilegia zorganizovat program podle sebe? Máte vše pod palcem a chcete, aby byla vaše akce originální? Aby se o ní dlouho mluvilo a pokud možné, jen v tom nejlepším slova smyslu.

Základem dobře zvládnuté akce je dokonalé zázemí. Organizátorský týl má mít dostatek manipulační plochy, kus soukromí a zároveň střechu nad hlavou v jakémkoliv okamžiku akce. Jak takovou plochu najít? Security a VIP zónu dokážou snadno vytvořit levné party stany, které je možné rychle a snadno postavit na jakémkoliv místě i terénu.

 

Stany pro open air akce

Celoroční party stany jsou vyrobeny z mohutnější vyztužené konstrukce, kvalitní nepromokavé textilie, s možností hermetického uzavření a hlavně možnosti stan bez problému vytopit. V praxi to znamená, že stan nepromokne, ani neprofoukne. Díky své struktuře a stabilitě odolá všem vrtochům počasí a pro akce „open air“ je jako stvořený.

Pokud patříte mezi ty pořadatele, kteří nemyslí jen na sebe a chtějí určité zázemí i pro vlastní účastníky, jste na nejlepší adrese. Není lepší řešení, než party stan 2m, což je produkt pro optimální zastřešení větší užitkové plochy. Standardní dvoumetrový stan má kovovou pozinkovanou konstrukci pokrytou plachtou z PVC. Hustota střechy je cca 500g/m2, boční stěny pak cca 400g/m2. Výška bočních stran je 2m, výška ve štítě dokonce metry tři. Stan má dva hlavní vchody uzavíratelné na zip, s možností srolování a uchycení.

 

Na trávě i betonu

Mezi výhody těchto stanů patří možnost postavit jej, jak na travnatém, tak i na betonovém povrchu, konstrukce má připravené otvory pro každý typ ukotvení. Plachta pokrytí stanu je vyrobena ze 100% nepromokavého materiálu. Montáž je velmi snadná a tím pádem je stan variabilní. Stany se dají spojovat dohromady jak na šířku, tak i na délku pomocí spojovacího žlábku.

Oblíbené jsou rovněž svatební stany. Party stan na svatby je estetický, funkční a trvanlivý, obstojí v každém počasí a udělá velkou službu za málo peněz. Veškeré stany lze zakoupit nebo pronajmout od výrobce MP Tent a zajistit k nim i doplňky, jako podlahy, lavice o 220 cm délky, stoly o rozměrech 220 x 70 cm, ubrusy i osvětlení.

 

Související příspěvky

4 důvody, proč mít vlastní vizitky

redakce

Dárek k Valentýnu ve velkém stylu – víme čím potěšit

redakce

Proč i vy potřebujete obal na telefon?

redakce