18.8 C
Prague
5.8.2021
MaxiMagazín

Podnikání bez rizika a strachu před kontrolou

Získejte návod, jak podnikat bez rizika! S naší společností ZENRON můžete prosperovat v oboru, kterému se věnujete, dále porazit konkurenci a chránit svůj majetek. Již dvacet let se pohybujeme převážně v zahraničí a poskytujeme své služby spojené s ochranou majetku, daňovou optimalizací, exekucemi a insolvencí. Svým klientům jsme odhodláni podat potřebné informace vedoucí k ochraně jejich jmění a podpoře podnikatelských aktivit. Mezi služby, jež firma ZENRON nabízí, patří například  compliance poradenství, anebo zakládání svěřeneckého fondu a správa svěřeneckého fondu. Jsme si moc dobře vědomi, že jedině skvělá strategie je cestou k cíli.

 

Rádi předáváme zkušenosti

V dnešním světě nestačí být dobrý. Musíte být jiní, abyste prorazili a získali si tak dobré jméno. Ve finále pak jedině díky dobře zvolené strategii máte šanci na úspěch. My se pokusíme poskytnout Vám návod, jak postupovat a jak nejlépe chránit svůj majetek. Jestliže se Vám nelíbí podnikat na našem trhu a chcete prorazit v zahraničí, jste na správném místě. Díky našich obrovským zkušenostem s pomocí malým i velkým firmám, podpoře podnikání a kontrole majetku, získáte náskok před ostatními. Jistá cesta k zisku je založení a správa investičního fondu. Pusťte se společně s naší firmou do tohoto procesu. Pomůžeme Vám i se založením a správou nadačního fondu.

 

Spolupráce s námi je výzva

Jsme tým profesionálů na slovo vzatých, skládající se z podnikatelů, právníků, daňových poradců, účetních a auditorů. Umíme využít své znalosti a zkušenosti v praxi a otevřít Vám tak netušené možnosti. Compliance poradenství, FIDUCIARY SLUŽBY, anebo zakládání svěřeneckého fondu, investičního fondu a jeho správa nám nečiní žádný problém. Díky naší dlouholeté zkušenosti Vám pomůžeme otevřít nové obzory a využít svůj potenciál k vedení prosperující firmy. Udržte si za každou cenu své jméno a nezávislost a nebojte se růst. Na poli mezinárodního trhu má šanci prorazit jen ten, kdo je odhodlaný ke změnám. Chraňte si svůj majetek a staňte se úspěšným podnikatelem!

Související příspěvky

HOUSLISTA PAVEL ŠPORCL POŘÁDÁ BACH MARATÓN A VYZÝVÁ K PODPOŘE SOS DĚTSKÝCH VESNIČEK

redakce

Rok 2017 ve znamení finanční stabilizace rodinného rozpočtu

majda

Vyúčtování od operátora čtěte pozorně z obou stran

redakce

1 komentář