8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Nenechte si uniknout bydlení NA VACKOVĚ!

Dnes tu máme vynikající zprávu pro všechny, kdo uvažují o novém bydlení v Praze. Sháníte nový byt a stále jste nenarazili na ten pravý? Pokud ano, je téměř vaší povinností, abyste četli dále. Představíme vám projekt NA VACKOVĚ, který je šancí pro spokojené bydlení na atraktivním místě!

Bydlení v prestižní lokalitě a moderním stylu

Rezidence NA VACKOVĚ patří mezi developerské projekty, které v současné době mění tvář Prahy. Nad ostatními vyniká hned v několika ohledech. První jeho velkou odlišností je lokalita. Projekt totiž vzniká přímo v srdci Prahy, a to konkrétně na pražském Žižkově. V blízkosti ulice Olgy Havlové budou postaveny 3 maximálně pětipodlažní budovy, které společně vytvoří samostatný a otevřený komplex a nabídnou nové byty Žižkov pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce.

maximagazin.cz_navackove_cz_01Maximální využití prostoru i denního světla

Všechny nové byty Praha 3 jsou navrženy tak, aby nabídly velký prostor a současně využily denní světlo. Budou také vzdušné a tím jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších. Celkem bude k dispozici 202 bytů. Především pro rodiny s dětmi to bude 81 bytů o velikosti 3+kk a pro ty s vyššími nároky projekt nabízí i 10 velmi prostorných bytů o dispozicích 4+kk. Pro jednotlivce či páry bude postaveno ještě 85 studií 1+kk a 26 bytů 2+kk. Výběr je tedy bohatý, ovšem pozor – prodej byl již zahájen, takže se nevyplácí na nic čekat. Začněte si vyřizovat hypotéku co nejdříve, aby vám byt někdo „nevyfoukl“ před nosem. Na co si dát při vyřizování hypotéky pozor, se dočtete v tomto článku.

maximagazin.cz_navackove_cz_02Projekt NA VACKOVĚ nabízí i atraktivní okolí. Nedaleko se nachází parky s možností sportovního vyžití. Na své si zde přijdou i milovníci kulturního života a nakupování. Nachází se zde i školy a školky.

Nové bydlení v Praze v projektu NA VACKOVĚ má být dokončeno na konci roku 2016.

 

 

 

Související příspěvky

Revize elektro Praha provádí také revize komínů

redakce

Jak prodat byt a neudělat chybu?

redakce

Topná sezóna končí, jak u té příští ušetřit?

majda