Lovit ve dne jako v noci? Pomůže vám noční vidění!

 

Milujete procházky nočním lesem, ale máte pocit, že vám ke spokojenosti stále něco chybí? My víme, co to je! Ideální noční vidění nebo termovize, díky níž získáte stejně dobrý zrak jako zvířata, na která máte spadeno.

Díky přílivu nových technologií a neustálých posunů na tomto poli si může dnes koupit noční vidění prakticky každý. Díky tomu se ho i amatéři z řad široké veřejnosti naučili využívat i v mnoha dalších oblastech, než pro které bylo původně určeno. Už s ním není nutně vyhledávat nepřátelské cíle v zákopech nebo nedostupném terénu. Stejně dobře vám poslouží také při:

  • pozorování volně žijící zvěře
  • ochraně majetku a osob
  • sportovních účelech
  • vyhledávání ve tmě
  • táboření a průzkumu terénu
  • speleologii

Jinými slovy, můžeme si bez obav dopřát to, čím nás matka příroda tak úplně nevybavila – schopností pohybovat se v noční krajině bezpečně a s naprostou jistotou. A nezáleží na tom, jestli máme zrovna v plánu lov beze zbraně nebo mírně náročný výšlap ke zřícenině středověkého hradu na nejbližším kopci.

 

A jak to vlastně celé funguje?

Zajímá vás, jak si vybrat termovizi, jež bude plně vyhovovat vašim potřebám a zájmům? Pak se podívejte nejdřív na to, jak to celé funguje. Celý princip je založen na sbírání infračerveného a viditelného světla z okolí (lhostejno zda přírodní či umělé), které je z objektivu soustřeďováno do elektrooptického měniče. Tady se celý signál zesílí a  vy si díky tomu můžete prohlédnout perfektní obraz skrz elektronovou fosforovou obrazovku, umístěnou v brýlích na vašem obličeji.

Nenechte se zaskočit tím, že scenérie před vámi bude zelená. Lidské oko totiž dokáže vnímat mnohem více odstínů zelené oproti jakékoliv jiné barvě. A právě díky tomu je výsledný obraz velmi podrobný a srozumitelný. Nevěříte? Podívejte se, jak to celé funguje, třeba v e-shopu PodNaLov.sk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download