8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Poklice na kola: Stylový a funkční doplněk, který stojí za pořízení

Rádi byste vašemu autu trochu vylepšili jeho vzhled? Proč ne? Alternativ je opravdu hodně. Vsadit můžete na polepy, případně koberce nebo jiné doplňky. Hodně oblíbené a z hlediska pořízení velmi jednoduché doplnění vzhledu vozu představují poklice na kola. Pokud aktuálně vaše auto žádnými nedisponuje, rozhodně byste měli popřemýšlet o jejich nákupu. My se v následujících řádcích podíváme na to, podle čeho byste měli vybrat ty správné.

Poklice nejsou jen stylovým doplňkem

V každém případě, v souvislosti s moderními poklicemi na kola se skloňuje také funkční hledisko. Vždyť právě díky nim se nedostanou ke kolům nejrůznější nečistoty, které v daných místech být vůbec nemají. Záleží samozřejmě na tom, do jaké míry dokážou poklice kola zakrýt. Ať už je to jakkoli, minimálně částečně jejich plochu bezesporu chrání.

Podle čeho vybírat poklice na kola?

Především dle jejich designového provedení. Ostatně, když nakupujete třeba gumové vany do kufru, také berete v potaz jejich vzhled. Auto se prostě tímto způsobem elegantně doplní. Dnes je možné vybírat opravdu hezké poklice, které se vyznačují nejen moc hezkým a neotřelým žebrováním. Volit lze různobarevné varianty, které se prostě musí líbit. Padnou fakticky k jakémukoli autu. Mimo barevné provedení je třeba při výběru brát v potaz také velikost, kvalitu plastu a jednoduchost uchycení. To by mělo být řešeno prostřednictvím specifické pružiny. Zapomenout nelze ani na přítomnost vykrojení pro ventilek kola.

Nákup poklic online je rychlý a jednoduchý

Přesně tak, nejde o vůbec nic složitého. V internetových obchodech je k dispozici spousta různých variací. Výbornou volbou je eshop Enautoparts.cz. Vybrat si tady můžete nejen stylové poklice, ale také mnohé jiné doplňky, jež budou vašemu vozu bezesporu slušet.

 

Zdroj obrázku:

Tyler Olson / Shutterstock.com

Související příspěvky

Jak po absolvování autoškoly přežít první rok na silnici?

majda

Další služby

redakce

I vysokozdvižný vozík může být pohodlný

redakce