8.5 C
Prague
2.3.2024
MaxiMagazín

Potěšte vánočními dárky, které v koutě ležet nebudou!

I praktické dárky mohou rozzářit upřímný úsměv. Základ je správný výběr – ale moderní doba nabízí celou škálu designových a technologicky „nabušených“ pomocníků, kteří potěší ženy i muže.

Nevíte, co letos „naježit“ pod stromek? Nevadí vám ani investice do dárku, pokud bude opravdu stát za to? Výběr může být někdy opravdu těžký – ať už pro prarodiče, rodiče nebo sourozence. Proto pro vás máme tipy na dárky, které ohromí možnostmi, designem, funkčností a kvalitou – a to i dědu, maminku nebo dokonce drahou polovičku. Existují zkrátka i praktické dárky, které za vás vyjádří lásku a péči. Tady je tip na několik z nich.

 Relax i během dnů, kdy je potřeba mít uklizeno – Robotický vysavač s umělou inteligencí

Opravdovým wow dárkem pro každého, kdo chce mít čisto, ale ne na úkor času s rodinou či času pro sebe, může být letošní novinka Robotický vysavač Kärcher RCV 5, který je výkonný, čistotný a pohybuje se s jistotou dravé šelmy. Bude znát vaši domácnost jako své boty a vždy ji precizně uklidí. Postará se o úklid tvrdých podlah a koberců s krátkým vlasem a podlahy i vytře.

Skvěle čistí podél okrajů, dokáže intenzivněji pracovat na silně znečištěných místech, na kobercích automaticky spustí funkci Auto Boost pro maximální sací výkon. Dokáže se vyhnout i překážkám, kabelům, hračkám, ponožkám nebo botám, a to díky duálnímu laserovému systému s naváděcí kamerou, který každou překážku detekuje a dokáže se jí hbitě vyhnout. Vedle technologie LiDAR mu s precizním, a hlavně samostatným úklidem pomáhá umělá inteligence. Pokud by snad potřeboval vaši pomoc nebo servis, dokáže si o ni i sám říct. A ovládání na dálku pomocí chytrého telefonu je samozřejmostí.

Jak robo vysavač pracuje? Mrkněte zde:

Multifunkční parťák pro všechno – Víceúčelový vysavač si poradí s mokrým i suchým nepořádkem!

Máte doma taky takového hračičku, který rád kutí, ocení rozšíření věcí do dílny nebo ho zkrátka těší chytré a šikovné vychytávky? Pak jej jistě potěší Kärcher Víceúčelový vysavač  WD 3 S LIMITED EDITION, který je unikátní nízkou spotřebou, odolnou 15 l nerezovou nádobkou, praktickou hlavou na odložení nářadí i 2 m dlouhou sací hadicí. Pohodlné sání mokrých, suchých jemných i hrubých nečistot je samozřejmostí a stejně tak i 5 fleecových sáčků. Potěší i funkce fukaru, která se bude hodit nejen v dílně. Možná vám také pomocníka půjčí pro čištění akvárka s rybkami, nebo při rozbití vázy. Pokud myslíte, že potřebujete těžší kalibr, určitě mrkněte po ještě více vylepšených variantách přímo na webu.

Nejpohodlnější, rychlé a efektivní vytírání – moderní podlahová myčka rozmazluje!

Chcete zajímavou technologií překvapit drahou polovičku, maminku nebo sestru? Žádné tahání kýblů, drhnutí, bolavá záda ani kontakt se špinavou vodou.  AKU podlahová myčka Kärcher FC 7 Cordless odstraňuje všechny druhy suchých a mokrých každodenních nečistot v jednom kroku bez předchozího vysávání. Díky speciálním filtrům bezchybně zachytí vlasy i chlupy. Už jen díky této inovaci ušetříte polovinu času. Zřízení nemusíte nijak tlačit, jen korigovat směr, vše ostatní udělá myčka za vás. Je to tak pohodlné, že na mopy a hadr s koštětem zapomene i babička.

Jak podlahová myčka funguje?

Perfektní výsledky úklidu podlah zajistí technologie čtyř válců, které se proti sobě otáčejí, což umožňuje rychlé a efektivní čištění a funkce BOOST. Přístroj má dvě nádrže. V jedné je čistá voda s čisticím přípravkem, která neustále namáčí válečky, zatímco se nečistoty shromažďují v nádrži na odpadní vodu. Konstrukce stroje je promyšlena do posledního detailu, díky čemuž čistí i v rozích a podél okrajů. Podlahy jsou po použití FC 7 Cordless o 20 % čistší oproti použití běžného mopu!

Mrkněte na video:

Plně nabitá Li-Ion baterie s dlouhou životností zajistí provoz myčky až na 45 minut, což je dostatek času na mytí podlah i v rozlehlejších domácnostech (až 135 m2 na jedno nabití). Flexibilitu pohybu díky bezdrátovému provedení ještě umocňuje otočný kloub, díky kterému lze rukojeť naklonit až o 90° a čistit tak podlahy i pod nábytkem. Využijete ji na všechny tvrdé podlahy.

 

Když musí být okolí domů „pintlich“ – Tlaková myčka pro všechny perfekcionisty!

Máte doma dědu, tatínka nebo drahou polovičku, kteří si rádi dělají věci po svém, a to včetně čištění auta, kola, ale i schodů, terasy nebo příjezdové cesty? Můžete jim darovat pomocníka, pro kterého naleznou uplatnění po celý rok. S tlakovou myčkou Kärcher K 3 POWER CONTROL HOME budou mít dobrý pocit z krásně umyté kapoty, nablýskaného zahradního nábytku i chodníku bez plevele a mechů. Nejenže si budou libovat, jak je nebolí záda a práce netrvala dlouho, ale také jak krásně to zvládli udělat oni sami a ještě ušetřili.  V sadě k tlakovce jsou nástavce a další se dají dokoupit, kdybyste chtěli tip na narozeniny nebo svátek. V mobilní aplikaci si navíc mohou najít, jak si pro určité čištění pomocníka nastavit a jaký proud vody využít. Na webu Kärcher naleznete i další varianty tlakových myček.

Hledáte i další pomocníky Kärcher? Mrkněte na www.kacrher.cz, kde na vás čekají další pomocníci.

Akce BLACK WEEK platí na vybrané produkty od 15. 11. 2023 do 29. 11. 2023.

Související příspěvky

Whisky: Ušlechtilý nápoj s bohatou historií a jedinečným charakterem

vk

Studium v zahraničí již není výjimkou, naopak se stává nutností

Veronika

Originální kostýmy na karneval? Víme, kde je seženete!

redakce