1.9 C
Prague
9.12.2023
MaxiMagazín

Potřebujete čalounický materiál? Víme, kde jej koupíte za rozumné ceny

Je u nás spousta čalouníků, ale i jiných řemeslníků, kteří se při své práci neobejdou bez čalounických potřeb. Může se jednat např. o poptávaný molitan na míru, s nímž je možné opravit krásná starodávná křesla, taburety nebo třeba lenošky, ale také moderní sedací soupravy, které vzaly za své, když po nich skákaly malé děti. Pokud hledáte právě molitan na míru, potahové látky nebo třeba čalounické materiály, můžete se podívat na webové stránky calounickymoaterial.cz a vybrat to, co potřebujete.

Velká nabídka rozmanitého molitanu

Pokud se zastavíme u molitanu, vybírat si můžete z mnoha variant. Jedná se o studené pěny, standardní pěny, VISCO pěny, latex pěny, nechybí pojená drť, drcený molitan nebo dokonce molitan se sníženou hořlavostí.

Hodit by se vám mohla např. molitanová deska T3050 s tvrdostí 3,7 kPa a gramáží 30 kg/m3. Má rozměry 200 x 100 x 1 cm a hodí se na čalounění středně zatěžovaných míst, jako jsou opěrky, sedáky, matrace…

Krásné potahové látky

Při konečném vzhledu sedací soupravy nebo třeba „ušáku“ hraje velkou roli potahová látka. Stále jsou oblíbené koženky, z nichž je v e-shopu calounickymaterial.cz nejpopulárnější typ BOSTON, za ním LOFT a na třetím místě hnědý GIBSON. Za nejnižší cenu je právě teď k dostání koženka BOSTON, kterou najdete v 15 barevných provedeních.

Mezi potahovými látkami najdete kromě koženky také látky, matracoviny nebo kůži.

Co se týče čalounických materiálů, tady najdete např. spony, popruhy, nitě, lemovky a šňůry, zipy a suché zipy, rouna a výplňové materiály, také pružiny, lepidla, gumožíně, plastové díly, ozdobné hřebíky…

Pojďte se podívat na kompletní nabídku zavedeného a spolehlivého e-shopu calounickymaterial.cz a vyberte si vše pro svou čalounickou dílnu nebo pro sebe, pokud ve volnu šijete a bavíte se ručními pracemi.

Související příspěvky

Teambuildingy v duchu dobrodružných reality show jsou současným hitem

redakce

Zábavná pyrotechnika se nehodí jen na Silvestr

redakce

Roubenka s příběhem uprostřed Krkonošských hor

redakce