8.5 C
Prague
3.3.2024
MaxiMagazín

Nechte si pomoct s účinným odhlučněním technických prostor i domácností

Nechtěný různě velký hluk je z dlouhodobého hlediska velmi obtěžující a může nás ohrožovat i na zdraví. Proto je důležité umět si s ním poradit. Ať už se s ním setkáváte v zaměstnání nebo v domácnosti, pomoci vám může zkušená společnost Potichu. Specializuje se na účinné odhlučnění technických prostor, ale také na odhlučnění podlah, stěn, klimatizací a dalších míst či zařízení.

Poptávejte odhlučnění v průmyslu

Společnost Potichu vám pomůže s hlukem ve vašem průmyslovém podniku. Každý takový podnik vytváří mnoho hluku. Aby byly stroje, soustruhy, vrtáky nebo třeba výrobní lisy, čerpadla, klimatizace, výrobní haly a jiné prostory odhlučněny k vaší spokojenosti, má Potichu vždy účinné řešení. Využít můžete její protihlukové průmyslové kryty, boxy, zástěny nebo kabiny.

Pro každou situaci a do každé firmy jede s tím, že vymýšlí individuální řešení s ohledem právě na dané stroje, hluk a místo. Jaký zdroj hluku vám často překáží? Jde o hlučný stroj, nadměrnou ozvěnu v prostoru, vibrace, klimatizační jednotky, tepelná čerpadla nebo chcete odhlučnit místnosti nebo boxy? Tady určitě uspějete.

Zbavte se hluku doma a nechte odhlučnit stěny

Také v domácnosti můžeme mít potíže s hlukem, který nás psychicky ničí. Může jej způsobovat hudba nebo televize od sousedů, neposedné malé děti, ale také třeba hluk z frekventované ulice. V takovém případě vás bude zajímat rychlé odhlučnění stěny. Spokojeni budete s tenkou a účinnou izolací stěny od 38 mm.

Potichu.cz navrhne systémy odhlučnění stěny, jež nabízí co nejmenší tloušťku při vysoké účinnosti odhlučnění. Při návrhu zvuko izolačních materiálu pro odhlučnění stěny využívá firma nejúčinnější materiály z nabídky a dochází ke kombinaci těžkých zvuko neprůzvučných materiálů s akusticky pohltivou izolací.

Více na potichu.cz.

Související příspěvky

Úklidem za štíhlejší linií do plavek

majda

Aby úklid nebyl dřina

redakce

Čištění koberců a mytí oken

redakce