8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Potřebujete vyřešit zázemí na venkovní akci? Nejlepším řešením je party stan!

Rozhodli jste se uspořádat oslavu pod širým nebem a chcete na ní zajistit místo, kde se vy i vaši hosté budete moci ukrýt před deštěm nebo slunečními paprsky? Účastníte se se svým týmem sportovních akcí nebo závodů a potřebujete mít k dispozici prostor pro odpočinek a uložení věcí? Pořádáte kulturní program na dětských dnech, městských slavnostech či v areálech určených k letní rekreaci a neobejdete se bez střechy na hlavou přímo na místě konání akce? Pak je pro vás ideálním řešením party stan.

Jaké hlavní výhody má party stan?

Party stan je ideální řešení pro každého, kdo potřebuje jednoduše a bez zbytečných časových ztrát zvládnout vybudování zázemí a jeho opětovnou demontáž. Party stan zvládnete postavit a zase složit během několika minut. Navíc ho bez problémů přenesete z jednoho místa na druhé. Ve složeném stavu zabere party stan minimum místa, vejde se do auta a na jeho skladování nepotřebujete velké prostory. Dostupný je v provedení s ocelovou nebo hliníkovou konstrukcí. Ta první je o poznání pevnější, druhá zase velice lehká. A pro ty, kteří potřebují opravdu profesionální řešení, jsou určeny party stany s hliníkovou hexagonovou konstrukcí. Vybrat si můžete hned ze šesti barevných provedení, která je navíc možné vzájemně kombinovat.

Reklamní stan s potiskem upoutá pozornost širokého okolí

Chcete zviditelnit svou firmu? Reklamní stánek ji dokáže dostat do povědomí veřejnosti. Nejen, že v něm můžete pořádat prezentace své činnosti a produktů na nejrůznějších akcích a libovolném místě; reklamní potisk je dobře vidět i z dálky a zaregistrují ho i ti, kteří jen procházejí kolem. Jedná se proto o účinné řešení, kterým zabijete hned dvě mouchy jednou ranou. A pokud je vaší obživou prodej na trzích, jarmarcích, městských slavnostech a festivalech, oceníte prodejní stánek, který vás i vaše zboží dokonale ochrání před rozmary počasí.

Související příspěvky

Co spojuje faráře s kartářkou? Zpovědní tajemství!

redakce

Ty nejkrásnější zážitky začínají tam, kde končí komfortní zóna!

redakce

Kam s tím? Pod schody!

redakce