2.3 C
Prague
19.1.2021

Pozor, je tu novinka – nová hologramová technologie!

Už jste měli tu čest setkat se s hologramovou reklamní technologií? Pokud ne, nenechte si ujít dnešní článek. Tento typ reklamy je horkou novinkou v Česku a využít ji mohou všechny firmy, spolky a podnikatelé. Pojďme si říct, čím je tato reklama ojedinělá a proč byste o ní měli uvažovat ke svému zviditelnění.

 

Systém HYPERVSN pro 3D hologramovou vizualizaci

Nová hologramová technologie je něco, co Česká republika ještě nezažila. Schovává se pod zkratkou HYPERVSN. Jedná se o systém, který vám pomůže vytvořit 3D hologramové vizualizace. Pomocí tohoto systému rovněž můžete zobrazovat a spravovat různé vizualizace a užít si výjimečný pocit z jedinečné reklamy. Zárukou dokonalého obrazu je rozhraní 16 milionů barev, které činí ze systému světovou špičku v hologramové vizualizaci. Ve světě nemá konkurenci a právě nyní se systém dostává i na český trh.

 

Z čeho se skládá hologramová technologie?

Hologramová technologie se skládá z jednotky SOLO a velké stěny HYPERVSN. Můžete si být jisti, že pomocí tohoto systému doslova ztělesníte své představy, ať už jsou jakkoliv náročné. Systém není vyroben někde v Číně ale naopak se skládá z kvalitních komponentů té nejvyšší kvality vyrobených v Evropě. Tím máte záruku toho, že se technologie neporouchá a bude vám k užitku po neomezeně dlouhou dobu.

 

Jednoduchá práce ve 3D studiu

Součástí HYPERVSN je 3D studio. Můžete ho obsluhovat i vy a zvládnete v něm pracovat bez jakýchkoliv grafických znalostí. Pokud byste si nejprve chtěli toto studio vyzkoušet, k dispozici je vám 3D demo verze. Sami uvidíte, že práce ve studiu je snadná a přestanete si myslet, že to nedokážete. Jestliže máte nějaké grafické znalosti, můžete se pustit i do složitější 3D tvorby, popřípadě požádat o pomoc odborníky.

https://hypervsn.com/products/wall

 

Co všechno dokáže technologie HYPERVSN?

HYPERVSN umí během okamžiku přeměnit 2D obraz do 3D vizualizace. Ve studiu naleznete upravitelné 3D šablony, které slouží pro všechny 2D obsahy. 3D efekty můžete ozvláštnit o titulky a zvolit rychlost otáčení. To ale není všechno, co tato hologramová technologie dokáže. Přesvědčíte se o tom v 3D demo verzi, v které můžete do obrazu přidat text v libovolném jazyce, stylu písma a barvě. Až budete mít vytvořen 3D obraz, můžete se podívat na jeho náhled.

 

Skvělá viditelnost za každých podmínek

Součástí technologie HYPERVSN je hologramový displej, který je dobře viditelný i přes sklo nebo při dopadu denního světla. Bez nadsázky lze tedy říct, že je jasně viditelný za všech podmínek, a to díky vysokému jasu a více než 16 milionům barev. Zařízení je nenáročné na prostor a snadno ho přenesete z místa na místo. Každé zařízení váží 2,8 kg a spotřebuje pouze 80 Wh. Díky tomu je energeticky úsporné a nespálíte provozem zařízení tolik za energie.

https://www.inscale.com/hypervsn

 

Kdo dováží a dodává hologramovou technologii?

Ať už máte v hlavě jakýkoliv projekt, s novou hologramovou technologií ho snadno zrealizujete. A co je úžasné – můžete spojit více zařízení a vytvořit hologramovou projekci jakékoliv velikosti. Velikost 3D obrazu z jednoho zařízení je do 22″ a výstup hluku činí 45 decibelů. Zaujala vás tato hologramová technologie? Toto zařízení dováží a dodává společnost SUPERVIZE HOLOGRAMY s.r.o. Ta zaměstnává odborníky, kteří vám rádi poradí a pomohou se složitější 3D vizualizací.

Hologramová technologie HYPERVSN má velký potenciál a hvězdnou budoucnost. Vyzkoušejte ji i vy pro svou propagaci a přesvědčte se o tom, že je velmi efektivní.

Více na: www.hypervize.cz

Související příspěvky

Nové DVD filmy až domů

majda

Jděte kariéře naproti, studujte MBA

redakce

Moje zkušenost s mytím oken v Brně

Veronika