3.1 C
Prague
20.1.2021

Tipy a triky, jak vybrat správné spodní prádlo pro pány!

Ke správnému muži na úrovni patří i správně vybrané spodní prádlo – trenýrky, boxerky, slipy… Tohle všechno jsou věci, které pod oblečením není vidět, paradoxně na nich však nejvíce záleží, protože tvoří celkový dojem, vytvarují postavu a dodají potřebné sebevědomí, protože sebevědomí a dojem začíná právě při takovém jednoduchém a zdánlivě nevinném kousku oblečení jako jsou trenýrky nebo boxerky. A pohodlí je na prvním místě. Když funguje pohodlí, bude fungovat i vaše celkové vyzařování, které dáváte každý den svému okolí.

 

Jak tedy správně vybrat?

Správně tušíte – výběr spodního prádla se skládá z několika zdánlivě jednoduchých kroků, které ale, jak se zdá, mnozí z vás zanedbají. Prvním, úplně nejdůležitějším krokem je velikost. Že jste si vybrali správnou velikost poznáte podle toho, že trenýrky / boxerky vás neškrtí, netlačí, ale také by ani neměly být příliš volné. Měly by volně splývat s tělem. Na výběr je mnoho konfekčních velikostí, počínaje od XS až po nadměrné XXL. Pokud si nejste jisti svou velikostí, doporučujeme si změřit poměr pasu a boků a řídit se podle konfekčních tabulek daného obchodu. Tak si zajistíte, že vaše spodní prádlo vám dokonale sedne a nemusíte se bát, že vaše trenýrky či boxerky budou nepohodlné. Podobně je to se střihem, boxerky jsou spíše přilnavější a naopak trenýrky delší a volnější. Slipy jsou tenké a akorát na tělo. Tanga jsou výjimečný kousek spíše na hrátky do postele, ale je to čistě na vás.

 

Materiál – bavlna, satén, kde začít?

Pokud jste nováčkem ve výběru pánského spodního prádla, doporučujeme začít bavlnou, protože je velmi rozšířená a univerzální. Bavlněné trenýrky vás nebudou nikde tlačit a ani dráždit pokožku, bavlna totiž patří mezi přírodní materiály. Dále jsou luxusnější materiály jako satén, kašmír, funkční materiály jako lycra – kromě kašmíru jsou to cenově dostupné varianty a i přesto, že jsou dražší, mnoho pánů je vyhledává pro jejich jemnost a příjemný chladivý efekt, který zajisté oceníte v letních měsících, které se nám nezadržitelně blíží.

 

Trendy roku 2020

Módní trendy se vyvíjejí kosmickou rychlostí a v tomhle roce jsou dost v kurzu barevné a veselé motivy. Vtipné trenky nejsou jen kýčovitá záležitost k pobavení, ale také věc na každodenní nošení zcela bez problémů. Vtipné banány – ano, i to jsou motivy, které mají vtipné trenky nebo boxerky a určitě mají místo i v šatníku elegantního muže. Protože elegantní nutně neznamená konzervativní a pokud máte chuť, klidně si je kupte (např. Dedoles), určitě tento rok a zejména v létě nebudete „out“, pokud vám záleží na módních trendech. Pokud si je chcete koupit i přesto, že to v kurzu již není, taky si je pořiďte! Váš oblíbený motiv vám přidá na sebevědomí a podtrhne váš unikátní styl. Ano, vtipné trenky rovněž mají nenahraditelný efekt, co se týče vašeho sebevědomí. Je to jen na vašem osobním rozhodnutí, ale co tak ty vtipné trenky či boxerky zkusit? Určitě tím potěšíte i partnerku, tak to stojí alespoň za zkoušku. Jakkoliv se rozhodnete, co se týče motivů, pamatujte na výše zmíněné pravidla o správném materiálu a zejména o správné velikosti. Tím si zaručíte, že vaše nové boxerky nebo trenýrky budou vašimi oblíbenými od prvního momentu.

Související příspěvky

Den otcův se blíží! Dopřejte jim jedinečný dáreček – výjimečnou péči o pleť.

redakce

Začínáme s prodlužováním vlasů

majda

Braňte se zimě! Vysušuje vaši krásu

majda