Pozor na čištění koberců extraktorem! Volba účinné metody v Praze

 

Chtěla bych se v krátkosti zmínit o kvalitě čištění koberců od dvou firem. Jedna firma používala na čištění koberců metodu extrakční a druhá metodu čištění kotoučovým strojem. Rozdíl v těchto čištění je sto a jedna. Před vánočními svátky jsem nechala čistit koberec firmou, která provádí čištění koberců extrakční metodou.

Byla to hrůza děs, jak koberec vypadal po jejich čištění. Pracovníci se vůbec nenamáhaly aby vyčistili koberec u krajů zdi a nábytku a co bylo opravdu hrůza, tak koberec samý flek a schnul minimálně dva dny, jak byl nasáklý vodou.  Byla jsem z toho nešťastná, jelikož si na kobercích velmi zakládám a vždycky jsem se snažila koberce udržovat hezké. Mám je několik let a i přesto vypadají zachovale.

Byla jsem zoufalá co s tak flekatými koberci budu dělat  a hledala nějaké rozumné rady na internetu. Našla jsem pár článků o čištění koberců kotoučovým strojem, kde popisovali, jak účinně dovede kotoučový stroj vyčistit sebešpinavější koberce. Vyhledala jsem pár firem, které dělají strojové čistění kotoučovým strojem a dala se do obtelefonování, která z firem bude ochotná přijet v co nejkratší době koberec pořádně vyčistit.

Jediná firma A SERVIS LIPKA,s.r.o. byla ochotna přijet do druhého dne, za což jsem byla velmi ráda. Přijeli dva pracovníci, respektive dva mladíci a já začínala mít obavy, jestli takoví chlapci mají vůbec zkušenosti s čištěním koberců a jestli to nebude zase fiasko s vyčištěním koberce. Byla jsem ale mile překvapena, jak se mladíci hned chytli práce, odsouvali i menší kusy nábytku, takže koberec vyčistili důkladně celoplošně a u krajů zdi dočistili koberec ručně.

Už hned od začátku jsem viděla, jak jejich stroj společně s jejich účinnou chemií dělá hotový zázrak. Po odsátí pěny společně se špínou, byl koberec jako nový! Vlas koberce byl znovu krásně nadýchaný a barvy zase svěže zářily. A ta příjemná vůně, ne jak u předešlé firmy, kdy byl koberec po uschnutí cítit špínou v koberci, která v jeho struktuře zůstala. Prostě nesrovnatelná práce dvou úklidových firem…

Jsem velmi ráda, že jsem našla firmu A SERVIS. Jejich pečlivou práci velmi oceňuji a určitě se znovu ozvu až bude potřeba koberec zase vyčistit. Není nad odborníky, kteří mají práci odvedenou během chvíle a kvalitně a co si budeme povídat, čištění koberců je pro mnoho žen úmorná nutná práce, tak proč si to neulehčit. Těším se na další spolupráci s firmou A SERVIS a jejich službu strojové čištění koberců Praha, všem mohu jen doporučit.

Mytí oken, výloh a čištění fasád kvalitně

Mezinárodní úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. má mnoholetou praxi v oblasti mytí oken a čištění markýz Louny, Žatec. Zajišťuje profesionální mytí oken jak pro firmy a instituce, tak i pro domácnosti. Zákazníkům poskytují kvalitu a spolehlivost, seriózní a profesionální přístup svých kvalifikovaných a bezúhonných zaměstnanců.

02 Okna 490

Při kvalitním čištění oken používají tzv. trik suchého leštění. Mytí oken realizují jako pravidelné a servisní čištění, kdy zákazníkům nabízí tento cyklus: Venkovní strana 1x za 30 dní a vnitřní 1x za 90 dní. Také tuto službu provádí jednorázově či nárazově zbavení oken od nežádoucích nečistot.

Mytí oken se zaměřuje nejen na běžně znečištěná okna, ale i na mytí oken, které jsou silně znečištěné po realizaci stavebních prací či rekonstrukcích. Při mytí oken důkladně odstraní nečistoty z rámů oken a parapetů, odstraní pavučiny a zatvrdlé nečistoty pomocí korundových žiletek.

Mytí oken provádí tak, že umyjí čistým rozmývákem okna a setřou je gumovou stěrkou. Nechají je důkladně proschnout a vyleští pouze 100% bavlněnou, suchou plenou. Mytí oken je zajištěno profesionálními a bezúhonnými zaměstnanci, kteří jsou důkladně proškoleni a ke své práce používají vždy jen kvalitní přípravky, pomůcky a nástroje a také pracují ve výškách. Kvůli práci ve výškách jsou naši pracovníci proškoleni dle nařízení vlády.

Pro toto mytí ve výškách využívají horolezeckou a speleologickou techniku tam, kam se nedostanou s hydraulickým ramenem či vysokozdvižnou plošinou. Současně s mytím a čištěním oken realizují také čištění markýz. Myjí markýzy látkové i plastové. Údržba plastových markýz je samozřejmě mnohem jednoduší a rychlejší a používáme stejnou metodu, jako při mytí oken.

Látkové markýzy se čistí stejným způsobem jako čištění koberců. Strojovou metodou vyčistí látkové markýzy – za použití kotoučového stroje, kvalitní čistící chemie Bosch RTS a vysoce výkonný třímotorový vysavač. Čištění markýz trvá déle než čištění koberců, jelikož je nutné markýzu čistit opakovaně a to 2x až 3x v jednom čistícím cyklu, protože jsou markýzy napadány agresivními městskými spady.

Při mytí markýz Vám dokáží zajistit i impregnaci chemií, kterou mají přímo od výrobců těchto markýz. A SERVIS nabízí také – denní a pravidelné úklidy domácností a firem, úklidy po stavebních činnostech, rekonstrukcích, po řemeslnících či malířích, strojové čištění koberců, strojové čištění a voskování podlah, mytí oken, odstraňování graffiti a nanesení antigraffiti nátěru, odstranění plísní.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download