17.5 C
Prague
6.7.2022
MaxiMagazín

Právě nyní je čas na to začít přemýšlet o úsporách na vytápění v zimě!

Je právě polovina léta a všichni se snažíme maximálně si užít každý teplý letní den. Na zimu a mrazivé počasí myslí jen málokdo. Nyní panuje ideální počasí na to, aby okna mohla být stále dokořán a předpověď hlásí ještě velké množství teplých dnů. Nenechte se ale unést počasím. Právě nyní ale přichází ideální doba na to, abyste začali přemýšlet o zimě. Především nad tím, jak v zimě zabránit tepelným ztrátám.

 

Jak se donutit? Podívejte se na účty

Chápeme, že donutit se v létě u bazénu k přemýšlení nad tepelnými ztrátami v zimním období není vůbec snadné. Existuje ale jednoduchý recept. Podívejte se na své účty za vytápění. A tam možná zjistíte, že za vytápění začínáte rok od roku platit vyšší částku. A nejedná se o částku pár korun, ale pár tisíc. A přitom není nutné dělat žádné velké stavební zásahy a částka se může podstatným způsobem snížit. Stačí vybrat správnou technologii. Právě proto je vhodné začít přemýšlet teď, abyste na případné rozhodnutí měli dost času a nejednali jste ukvapeně.

 

Chcete TIP, jak ušetřit až 30% výdajů za vytápění? Čtěte dále!

Za jedinou sezonu mohou roční výdaje na vytápění středně velkého staršího rodinného domu klidně překonat i 30 000 Kč. Konkrétní částka záleží na velikosti a stavu domu. To rozhodně není zanedbatelná suma. Naštěstí však existují metody a technologie, díky kterým se dá z této sumy ušetřit až 30%. Nejedná se o zateplení fasády ani o výměnu oken v celém domě, ale o levnější činnost, která dosahuje srovnatelných nebo vyšších účinků. Konkrétně se jedná o zateplení podlah na půdě foukanou minerální izolací.

 

Proč se foukaná minerální izolace vyplatí?

Pokud chcete bojovat proti únikům tepla, je zateplení půdy zcela logickým krokem. Teplý vzduch stoupá vzhůru, a když není půda zateplená, uniká z místnosti téměř bez užitku. A proč se rozhodnout pro foukanou minerální izolaci? Foukané izolace dokáží vytvořit na jakékoliv půdě souvislou vrstvu izolačního materiálu bez mezer, kterými by mohlo teplo unikat. Navíc může být hotovo již za 3 hodiny bez nepořádku a bez starostí. Mezi nejefektivnější foukané minerální izolace na našem i evropském trhu se řadí Magmarelax.

Více o této izolaci a technologiích zateplení můžete najít na www.magmarelax.cz.

 

 

Související příspěvky

Ořezávejte bezpečně, aneb 3 tipy na kvalitní nářadí pro vaši zahradu

redakce

Hledáte firmu na mytí oken a čištění markýz?

Veronika

Mámo, podívej… Oni jim dělaj‘ balkóny!

majda