18.6 C
Prague
30.9.2023
MaxiMagazín

Přírodní sirupy vyráběné v Česku

Máte rádi přírodní potraviny, které jsou vyráběny z kvalitních ingrediencí, rostoucích u nás v Česku? Představujeme vám Sirupárnu, českého výrobce, jehož příběh sahá do dávných časů, do dob našich babiček. Když kdysi dávno jedna taková babička s výrobou domácích sirupů začínala, jen těžko mohla tušit, že její recepty nezůstanou jen v její kuchařce, kterou si se všemi recepty pečlivě střežila v kredenci nad kuchyňskou linkou.

Jak jsou sirupy vyráběny

Dříve, než je možné přistoupit k výrobě sirupu, je nutné vypěstovat bylinky a ovoce, pečovat o ně, aby vyrostly a následně je sesbírat. Za sběrem nestojí žádné stroje, ale my, provozovatelé a výrobci sirupů společně s našimi brigádníky. Vzhledem k tomu, že po sirupech naší produkce je čím dál tím větší zájem, využíváme také služeb zdejších osvědčených pěstitelů a bio farmářů, které se na sběru a dodávkách bylin a ovoce podílí.

Kvalita našich produktů je pro nás velmi důležitá, proto na ni dohlížíme v každém kroku naší výroby. K přírodě jsme šetrní a ve snaze k zachování kvality sirupů je plníme do skleněných lahví. Vzhledem k našim kapacitám nejsme bohužel schopni lahve zpětně vykupovat, vy je však vyhazovat nemusíte. Použijte je k opětovnému naplnění jiného chutného nápoje, případně je můžete využívat jako malé vázičky.

Výběr sirupů

Sirupy, které si můžete zakoupit na našem e-shopu, jsou plné ovoce a různých bylinek, které jsou našemu zdraví prospěšné. Některé sirupy vyrábíme pouze jednou za rok a to v závislosti na sezónnosti konkrétních surovin.

Co dalšího v nabídce najdete

Kromě sirupů najdete v nabídce Sirupárny také pečené čaje. I ty jsou samozřejmě vyráběny z přírodních a ručně sbíraných surovin, bez éček, bez konzervantů a barviv. Vybírat můžete mezí více příchutěmi a kromě toho, že z nich můžete připravit chutný horký nápoj, je možné dochutit jimi různé kaše, lívance, jogurty nebo buchty.

Těšíme se na veškeré vaše dotazy, na které nenajdete v našem internetovém obchodě. Sledovat nás můžete také na Instagramu, kde nás najdete pod uživatelským jménem siruparna.

Související příspěvky

Pěstujeme bylinky

redakce

Máte nadváhu? Nepodceňujte výběr kvalitní matrace

redakce

Aby to v ložnici zase klapalo

redakce