4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Proč nejčastěji dochází k zamítnutí žádosti o půjčku?

Půjčka je dokonalý vynález, který dokáže doslova „vytrhnout trn z paty“ každému, kdo má v určitou chvíli hluboko do kapsy. A ruku na srdce, situace, kdy se nějaká ta korunka navíc nutně hodí, se v životě nevyhne asi žádnému. Ty tam jsou doby, kdy se peníze půjčovaly pod rukou od kamarádů nebo dokonce za nekřesťanský úrok od lichvářů. Moderní doba s sebou nese nové možnosti.

Ideálním řešením neuspokojivé finanční situace je střednědobá půjčka od TOMMY STACHI. Jedná se o službu, která dokáže během pár minut zajistit 10 až 150 tisíc korun přímo na účet. Výhodou této půjčky je její bezúčelnost, což v praxi znamená, že se nikdo nebude ptát, na co peníze potřebujete. Druhým velkým bonusem je absence ručitele nebo zástavy majetku, což je pro žadatele velkou výhodou.

 

Kdo na ni dosáhne?

Na půjčku dosáhne člověk, který má status zaměstnance, živnostníka nebo důchodce s prokazatelným příjmem minimálně 10 tisíc korun měsíčně, a který má bankovní účet. V případě dobré bonity žadatele a kvalitní úvěrové historie, může být poskytnuta půjčka i v případě, že má žadatel úvěr i u jiné společnosti.

 

Komu nebude schválena?

Naopak neúspěšným žadatelem se stane ten, kdo má aktuálně exekuci, nebo skončil v insolvenci nebo má trvalé bydliště na Městském nebo Obecním úřadě. Půjčka nemůže být poskytnuta ani živnostníkovi, který podniká kratší dobu než 6 měsíců, ani zaměstnanci, který je ve zkušební nebo výpovědní době.

 

Než si půjčíte?

Než si o půjčku požádáte, seznamte se s aspekty, které mají na vaši bonitu vliv. Jedná se o příjmy, které ověří, zda dokážete půjčku bez potíží řádně splácet. Dále délka vašeho zaměstnání, či živnosti, úvěry u jiných institucí, platební morálka a historie, informace z úvěrových registrů a podle toho jsou nastaveny výše splátek tak, aby příliš nezatížily váš rodinný rozpočet.

 

Související příspěvky

Nebankovní půjčky: Co si pečlivě prozkoumat před podpisem smlouvy?

redakce

České dividendové akcie: Které z nich vám přinesou největší výnosy?

redakce

NÁPADY, JAK NASTARTOVAT PODNIKÁNÍ

redakce

1 komentář