15.7 C
Prague
24.3.2023
MaxiMagazín

Profesionálové, kteří odstraní graffiti i z památek. Odstraňování Praha

Pracuji jako správce hřbitova v našem městečku. Před hřbitovem se nachází pomník obětí druhé světové války. Jsou na něm jména všech občanů, kteří v této válce padli. Tento pomník mám také na starosti. Jednu noc se na něm pěkně vyřádili vandalové. Posprejovali podstavec a i samotný pomník, který je z mramoru. Nikdo z našeho městečka nechápal, jak tohle může někdo udělat.

Věděl jsem, že to takhle rozhodně nemůžu nechat a začal jsem jednat. Sám jsem si odstranit graffiti netroufl. Měl jsem ale kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Praha odstraňování graffiti, která už graffiti odstraňovala ze zdi našeho hřbitova. A to velice úspěšně. Firmu jsem tedy opět zkontaktoval a jejímu pracovníkovi popsal svůj nynější problém. Dozvěděl jsem se, že by odstranění graffiti z pomníku neměl být problém.

Velmi jsem si oddechl a rovnou si domluvil termín realizace mé poptávky. Ve stanovený den přijeli dva pracovníci firmy A SERVIS a pustili se do práce. Graffiti tentokrát odstraňovali tzv. abrazivní metodou – pískováním, kterou schvalují i památkáři a lze ji použít na odstraňování graffiti z historických budov nebo památek.

Trvalo to sice nějakou chvíli, ale výsledek byl perfektní. Pracovníci firmy A SERVIS LIPKA z pomníku opět udělali důstojné místo. Nikde ani stopy po graffiti barvě. Celé naše městečko si oddechlo. Pracovníci firmy A SERVIS odvedli opět precizní práci. Je vidět, že jsou to opravdoví profesionálové ve svém oboru. Navíc jsou velmi přátelští a ochotní zodpovědět všechny dotazy. Rozhodně tuto firmu doporučuji.

Životnost koberců a hloubkové strojní čištění Praha

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové čištění koberců Praha, se zaměřuje na strojové čištění koberců již řadu let, kdy za tuto dobu získali celou spoustu potřebných zkušeností a vážených zákazníků. Strojovou metodou, kterou koberce čistí, dosahují velmi kvalitních výsledků a troufají si tvrdit, že jsou schopni vyčistit koberce tak, jak se jiným úklidovým firmám nepodaří. Nebo lépe řečeno, často čistí opakovaně po firmách, které si nejen, že neporadili s vyčištěním daného koberce, ale spíše jim zachraňují kůži, protože majitelé, pokud by se to nepovedlo ani jim, by zcela jistě žádali finanční náhradu za poničené koberce.

58640008 - carpet

Nejde o to, že koberce nejsou vyčištěné, ale jde o to že jsou tygrované, jsou tam fleky a skvrny, které tam samozřejmě nebyly před jejich čištěním. Tedy vyčištěná plocha je nejednotná a flekatá. Celý kámen úrazu tkví v tom, že nebohé firmy stále čistí hobby programem a to je extraktor. Toto čištění extraktorem je natolik slabé a nedostatečné, že nikdy nezvládne ani více špinavý koberec, ale má problém i s jednobarevnými koberci, kde je zřetelně vidět nepravidelné čištění a záběr chemie.

Co na tom, že extrakční čištění je o jednu třetinu levnější, když výsledek je často hrůzostrašný. Firma A SERVIS LIPKA se stala profesionály až s nasazením metody čištění koberců kartáčovým, jedno kotoučovým strojem a kvalitních výkonných průmyslových vysavačů. Strojové čištění koberců zajistí dokonalý výsledek pomocí kotoučového stroje, kterým důkladně vykartáčují celou plochu koberce, ale také použitím profesionální dezinfekční chemie HDC TS, která koberec také účinně vydezinfikuje.

Odstranění nečistot a zbytku vlhkosti zajistí třímotorový vysoce výkonný vysavač, který má úzkou štěrbinovou hubici. Dokážou vyčistit nejen koberce, ale i sedačky, křesla a čalounění. Doporučují svým zákazníkům, kteří mají koberce v provozovnách s velkou frekvencí zaměstnanců i zákazníků, nechat si zajistit realizaci strojového čištění koberců minimálně 1x do roka.

Mnohdy se stane, že zákazníci koberec na těchto místech nečistí několik let a jejich čistící činnost nedosáhne uspokojivých výsledků. Je zde tedy problém, že pokud koberec nevyčistí oni, tak už nikdo! Toto mají ověřeno z praxe a setkávají se s tím den co den. A ani kotoučový stroj nedokáže zázraky, i když má skvělé výsledky. Existuje tedy stupeň znečištění, který neumí ani kotouč. Čistěte proto častěji a kvalitní koberce Vás ve výborném vzhledu a čistotě přežijí.

 

Související příspěvky

Kvalitní servisní čištění koberce. Tepování rotací Ostrava

Veronika

Inspirace na dárky ke Dni matek!

redakce

Jak se vaří káva v džezvě? Dopřejte si neopakovatelnou chuť

redakce