První výkonné reprosoustavy s WiFi umí Spotify, TuneIn, Dlna, Airplay i další služby.

 

Dexon představil světově první profesionální aktivní reprosoustavy připojené přes WiFi. Umí nejenom „poslouchat“  linkový / mikrofonní vstup, ale i přehrávat hudbu z internetových a sítových služeb.

Na první pohled vypadají reprosoustavy „normálně“. Robustní plastová ozvučnice černé barvy je doplněná výztuhami, a osazena kvalitními reproduktory s vysokou citlivostí (ty jsou navíc vlhkuodolné) v kombinaci s 2“ elektrodynamickým driverem s vestavěným zvukovodem. Na spodní straně reprosoustavy se nachází protikus pro stojan s kovovým středem a nožky. Na bocích jsou pohodlné madla. Basový reproduktor je chráněn kovovou mřížkou a výškový driver dovoluje otočit zvukovod, čímž otáčíme i směrovou charakteristiku. Bassreflexové nátrubky jsou z přední strany výrazně zaobleny.

Reprosoustavy BC 1000WI a BC 1200WI se širokou nabídkou streamovacích služeb

Reprosoustavy mají vestavěn blok aktivního zesilovače (s výkonem 300 W u modelu BC 1200WI) s limiterem proti přetížení reprosoustavy. Mají klasický vstup konektorem i streamovací modul, přes který se reprobedny připojují bezdrátově do WiFi, a nabízí, díky své otevřenosti, všechny výhody streamování přes UPnP, DLNA a AirPlay. Např., ve spojení s aplikací Muzo Player, dovolují streamovat internetová rádia, podcasty, obsah z lokální (např. domácí) sítě i z internetových úložišť. Reprosoustavy přehrávají (streamují) rovnou ze zdroje hudby, tudíž streamovací aplikace slouží pouze k administraci, hudební data přes ni neprotékají a je tedy možné aplikaci vypínat. Pokud máme vícero reprosoustav ve WiFi, vidíme je pěkně pohromadě v aplikaci a obsluha je tak snadnější. Samozřejmostí je i synchronizace datového toku.

Na co všechno se dají WiFi reprosoustavy použít, a co dalšího umí, zjistěte na této speciální stránce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download