Líbily by se vám do interiéru vodní dýmky? Zapomeňte na tržnice, nakupujte originály

 

Někomu by možná stačila obyčejná dýmka z „no name“ obchodu či tržnice, ovšem pokud chcete mít doma, v kanceláři, obchodě či kavárně jako dekorace vkusné vodní dýmky, pak sáhněte mezi originální produkty. Nemusíte si pro ně jezdit do Turecka či Maroka, pěkné kusy už se dovážejí i k nám. A dokonce se dají sehnat i přes internet. Pokud se vám líbí kupříkladu vodní dýmka Pumpkin s kufříkem, dostanete nižší, 30centimetrový produkt se dvěma šlauchy a kufříkem pro pohodlné přenášení. Součástí vodní dýmky je skleněná váza, tělo, dále dva šlahouny, korunka, těsnění pod korunku, hadice, kleštičky, kufřík. Vodní dýmka má výšku 30 cm včetně korunky, váza je osmicentimetrová a hadice měří 105 centimetrů.

 

Víte, jak se dýmka používá? Potřebujete vodu a tabák

Po vybalení dýmku do 2/3 doplňte vodou. Vázu uzavřete nasazením těla krouživým pohybem. Samotné tělo dýmky má být svojí spodní částí ponořené ve vodě zhruba jeden až tři centimetry. Zajistěte těsnění na šlahounu a pak jej nasuňte do těla vodní dýmky, to samé učiňte s těsněním pod korunkou, tu posléze nasaďte. Tabák nasypte do korunky a uzavřete s pomocí alobalu nebo alobalové folie. V alobalu udělejte dírky a usaďte rozpálený uhlík. Na koci kouření nechte dýmku vychladnout a propláchněte ji vyjma šlauchu. Ten se pouze profoukne.

 

Nezapomeňte si sehnat tabák do vodní dýmky – ideálně ve více druzích

Pokud už víte, jak dýmku používat, neměli byste opominout druhou nejdůležitější věc – správný tabák do vodní dýmky. Pokud si nechcete byt vyčoudit směsmi pochybného původu, obraťte se na specializovanou prodejnu, která vám nabídne tabák vícero druhů. Jen na vás a vašich návštěvách záleží, jakým aromatem si zpříjemníte den a provoníte interiér. Tabákovými směsmi a vodními dýmkami můžete zásobit i svoji trafiku či provozovnu, kde se prodávají kuřácké potřeby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download