8.5 C
Prague
2.3.2024
MaxiMagazín

Psí doplňky stravy Canvit pod drobnohledem

Nalézt v dnešní době opravdu kvalitní živiny, minerály a vitamíny pro naše mazlíky není vůbec snadný úkol. V drtivé většině výrobků se sice nachází cenné látky, ovšem v nevyváženém poměru. Na správné sestavení doplňků stravy musí dohlížet přední specialisté, kteří psům zasvětili celý svůj život. Jen tak získáte neochvějnou jistotu, že zakoupené zboží se stane odpovídající předlohou pro plnohodnotný a především vitální život psů až do pokročilého věku. Doplňky stravy Canvit jsou patří bezesporu k tomu nejlepšímu, co celosvětový trh nabízí, přesvědčte se o tom i vy.

Canvit Multi

Vhodný pro pravidelné užívání všech dospělých, březí a kojících psů. Pod názvem tohoto doplňku naleznete vyváženou kombinaci třinácti důležitých vitamínů pro posílení imunity, celkového zdraví a činnosti kardiovaskulárního systému. Canvit Multi se tak stává nepostradatelným atributem pro pohodlný průběh citlivé etapy každé fenky.

Canvit Biotin

Máte doma pejska do 25 kilogramů váhy a záleží vám na jeho zdraví? Máme pro vás nabídku v podobě Canvitu Biotin, který je vhodný pro všechny dlouhosrsté psy, bílé psy a pro plemena se zvýšenými nároky na kvalitu srsti s dokonalým vzhledem. Doplňky stravy Canvit je předkládá celé spektrum proaktivních látek, kde svou hlavní roli sehrávají vitamíny skupiny B, methionin, zinek a biotin. Zvláště pak je vhodný pro línající psy v období výměny srsti.

Canvit Biocal

Prokázal se u veterináře deficit minerálních látek? Je to známkou dlouhodobě podávané nevyvážené stravy. Vše se dá velmi snadno napravit, stačí do psího jídelníčku zařadit Canvit Biocal se zvýšeným obsahem vápníku, fosforu, kolagenu a sodíku. Zmiňované látky jsou nedílnou součástí zdravých zubů, kostí i kloubů a v neposlední řadě i pro zachování správné funkce svalů. Bez optimální a vyvážené stravy bude váš pejsek zkrátka strádat.

Související příspěvky

Valentýnské pobyty pro dva v srdci Evropy

Veronika

I krátkodobý wellness pobyt je přínosem

redakce

4 tipy pro jízdu na kole v dešti

majda