8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Půjčku usnadní elektronický podpis

Peníze jsou důležitou součástí našich životů. Obvykle více chybí, než přebývají, a tak se každý třetí člověk v Česku už někdy obrátil na úvěrovou společnost. I dluhy, které jsou řádně spláceny, jsou z morálního hlediska čestné, a tak není žádnou ostudou, když si člověk k měsíčnímu rozpočtu trochu přilepší.

Ideálním způsobem, jak získat cash flow snadno a rychle, je online půjčka. Může o ni požádat každý zaměstnanec, živnostník nebo důchodce, který má prokazatelný příjem min. 10 tisíc korun měsíčně, vlastní bankovní účet a není v exekuci nebo insolvenci. Výhodou této transakce je, že se vše vyřizuje z pohodlí vašeho domova.

 

Rychle a snadno

Stačí mít dva doklady totožnosti, výpis z účtu za poslední tři měsíce, vyplnit online žádost a přihlásit se do Klientského centra. Vše se ještě zjednodušuje díky elektronickému podpisu, kdy prostřednictvím SMS kódu smlouvu podepíšete a peníze máte obratem na svém účtu.

Nemusíte dokládat účel půjčky, ani mít k dispozici ručitele. Vše je vyřízeno doslova během pár minut elektronickou formou. Už žádné desítky formulářů, dotazníků a složité domlouvání s kurýrem ohledně předání smlouvy k podpisu. Klientské centrum je nejrychlejším řešením vaší finanční situace.

 

Proč s elektronickým podpisem?

Elektronický podpis je benefitem, který vše zjednoduší a urychlí. Umožňuje okamžité ověření totožnosti uvedené osoby a garantuje, že obsah zprávy vytvořil člověk, který se se smlouvou identifikuje.

Související příspěvky

4 typy, jak zhodnotit své peníze na finančních trzích a nenadřít se

redakce

Poctivý spotřebitelský úvěr? Najdete u Vitacredit

redakce

Podnikání správným směrem

redakce