Repasovaný server dobře poslouží a moc nestojí

 

Potřebujete výkonnější server, ale nemůžete si dovolit či jen nechcete investovat do pořízení nového „železa“? Nevadí, protože se nabízí možnost, jak výrazně ušetřit a nemuset přitom dělat zbytečné kompromisy. Stále více podniků nakupuje repasovaný hardware, který je oproti novému zařízení výrazně levnější.

 

Ze staršího serveru nemějte strach

Obavy z toho, že utratíte za starší servery, které vám pak nebudou dobře sloužit, jsou naprosto zbytečné. Respektive v případě, že se po hardwaru poohlédnete u prověřeného prodejce. K absolutní špičce u nás patří Czech Server. Firma zajišťuje prodej serverů a širokého spektra příslušenství.

Starší servery většinou pochází z velkých firem, které často obměňují hardware. Technici z Czech Serveru je důkladně kontrolují a testují. Do nabídky jsou zařazeny jako tzv. barebony – servery s procesorem a základní pamětí. Další komponenty jsou přidány až poté, co si je zákazník nakonfiguruje při objednávce.

 

Pro koho je repasovaný server dobrou volbou?

Repasovaný server je chytrým řešením pro každého, kdo se spokojí s několik let starým hardwarem (pro potřeby většiny firem je stále plně dostačující). Klientelu Czech Serveru tvoří středně velké podniky, vývojáři a provozovatelé online aplikací.

 

O jaké značky je největší zájem?

Czech Server nabízí především repasované HP, Dell a IBM servery. Tedy značky, na které jsou čeští administrátoři zvyklí a na které jim je prodejce schopen zajistit náhradní díly.

Repasovanému hardwaru se v ČR daří

O repasovanou výpočetní techniku je v posledních letech nebývalý zájem. A to nejen o servery, kterých tuzemští prodejci ročně prodají za desítky milionů korun. Oblíbené jsou také notebooky, desktopy a periferie v podobě starších monitorů. Tak lákavou možnost, jak ušetřit pořádný balík, si zkrátka český zákazník utéct nenechá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download