Software přesně podle vašich představ od firmy MEMOS

 

Hledáte software, který by plnil složité a náročné úkony ve vaší firmě? A zároveň splňoval všechny vaše požadavky, které od softwaru očekáváte? Potom neváhejte nad pořízením softwaru na míru od společnosti MEMOS, která se věnuje vývoji aplikací již přes 16 let. Tato firma může vytvořit IT řešení přímo na míru vašim potřebám. Webové aplikace navíc ulehčí práci jednotlivým zaměstnancům. Díky tomu bude jejich práce efektivnější a získáte tak významnou konkurenční výhodu oproti vaší konkurenci.

 

Individuální řešení

Není pochyb o tom, že technologie se neustále zdokonalují a dnes si těžko lze bez nich představit život. Avšak aby software na míru splňoval všechny požadavky firmy, tak je nutné vždy zvolit individuální technické řešení pro konkrétní projekt. To se však neobejde bez IT specialistů, kteří si dokáží poradit s dostatečně velkým množstvím technologií a programů. Firma MEMOS disponuje týmem expertů, jež si dokáží poradit s C#, Vue.js, Microsoft .NET, JavaScript, Microsoft Access, VSTO pro Microsoft Office, PHP, Azure, DevOps, Talend a .NET Core. Díky tomu mohou vytvořit ideální webovou aplikaci každé firmě.

 

Co vše firma zvládne?

Říci, že společnost MEMOS zvládne cokoliv, by bylo asi trochu nadnesené, jelikož každý máme velice rozdílné představy, ale rozhodně toto tvrzení není daleko od pravdy. Společnost MEMOS si hravě poradí s tím, co je technologicky možné. Tato společnost vám může zajistit například software usnadňující řízení firmy, aplikaci pro automatizaci procesů a nakonec i software na míru a IT řešení, jež bude splňovat individuální řešení přesně pro vaši firmu. Součástí je samozřejmě kompletní péče o vaše data, zdokonalování aplikace a systémová podpora.

 

Využijte zavedené nástroje

Pro svoji firmu můžete také využít již zavedené nástroje, mezi které patří například eWay nebo Redque. Tyto produkty pochází ze samotné dílny firmy MEMOS a staly se součástí mnoha firem. Produkt eWay je univerzální CRM systém pro malé a střední podniky, který je integrovaný přímo do Microsoft Outlook a je ideálním nástrojem pro efektivní vedení firmy. Produkt Redque je pak určený pro automatické zpracování dokumentů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download