4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Blíží se dovolená, ale kde nechat auto?

Na dovolenou se těší asi každý z nás. Alepsoň jednou za rok na chvíli utéct běžným starostem, nemuset chodit do práce a užívat si volno a sluníčko je odměnou za celoroční shon. Aby však dovolená proběhla bez jediného mráčku, je potřeba předem vyřešit pár věcí.

I když v dnešní době můžete vyrazit na vlastní pěst všemi možnými prostředky, oblíbený způsob dopravy je stále let letadlem. Na letišti v jednom místě do letadla nastoupíte a na druhém konci zeměkoule z něj vystoupíte. Žádné pauzy, únava, zastávky pro řidiče nebo spolucestující, jen pohoda a zážitek z letu. Na letiště se ale musíte nějak dostat, myslet je potřeba i na cestu zpět domů po návratu z dovolené, a tak je potřeba popřemýšlet i nad způsobem dopravy nebo řešit parkování na letišti.

Na letiště se můžete dopravit několika způsoby. MHD je tou méně pohodlnou variantou, ale zase nemusíte mít strach, kde a jak zaparkovat. Autem je to jistě pohodlnější, ale právě problémy a cena parkování nás mohou odradit. Ideální je řešit tento problém již při plánování dovolené a zajistit si místo na parkování předem. Ušetříte si tak nejen nervy, ale i čas a peníze. Parkoviště PARKIA.cz je dostupné 24 hodin denně a když si objednáte parkování několik měsíců dopředu, může vás týden bezpečného parkování vyjít třeba jen na několik stokorun.

Objednat předem je výhoda, zvlášť když využíváte například first minute akce pro zařízení dovolené. Samozřejmě je ale možné zaparkovat kdykoli. Princip je jednoduchý, auto necháte na parkovišti u letiště a minibus vás dopraví na letiště i s vašimi zavazadly. Je vybaven klimatizací i dětskými sedačkami a k dispozici kdykoli, nezáleží tak na tom, zda na dovolenou odlétáte ve dvě ráno nebo v pravé poledne. Za necelých deset minut jste pohodlně od parkoviště na letišti a o svého plechového miláčka se nemusíte na své dovolené obávat.

Související příspěvky

Nejvýhodnější forma financování automobilu? Operativní leasing!

redakce

Jak na výběr vhodných pneumatik?

redakce

Odměňte vaše auto novými autopotahy

majda