5.4 C
Prague
4.12.2022
MaxiMagazín

Bydlení pro mladé rodiny není nedostupné

Založení rodiny s sebou v dnešní době nese nejen nároky finanční, zodpovědnost za výchovu dítěte a jeho sociální zabezpečení, ale především zajištění střechy nad hlavou. Nelehká úloha v nelehké době, není-liž pravda?! My vám ale poradíme, jak ji zvládnout s noblesou.

Základem je pořídit byt za výhodných podmínek. Na mysli nemáme jen samotnou cenu, ale i podmínky, které objekt nabízí. Například je třeba brát v úvahu, zda se jedná o byt k rekonstrukci, byt v novostavbě, byt v paneláku nebo byt zděný. Neopomenutelným faktem je i dostupnost k MHD, centru nebo komplexně vliv sousedství.

Cena není rozhodující!

Ne vždy je nejlevnější objekt totiž ten nejlepší. Starší byty mají sice nižší pořizovací ceny, ale také skryté výdaje za vícenáklady, respektive za výdaje, co nejsou na první pohled patrné. Byty v pražských Malešicích jsou novostavbou. Prostorné, prosvětlené, s balkonem nebo terasou, velkoryse architektonicky řešené. Sen každé mladé rodiny. Jedinou otázkou, zda bydlení „nové generace“ pořídit, je řešení finanční. Kde na to vzít?

Koupit nový byt je investicí na roky dopředu. Rozhodně se však vyplatí. Důkazem toho je zájem o malešické byty, v rezidenci zbývá posledních pár volných jednotek. Jednopokojový byt s balkonem v Malešickém háji pořídit za méně než 5 milionů korun. Malešice jsou lokalitou, která má úžasné napojení na MHD do centra Prahy a přitom svou polohou poskytuje naprostý klid a soukromí rodinám s dětmi.

Výhodná hypotéka pro všechny

Obávat se problémů s financováním nemusíte. Nemáte-li hotovost, můžete využít výhodné hypotéky. Minimální vklad vlastních prostředků je jen 20% kupní ceny, hypotéku je tedy možné čerpat až do výše 80% kupní ceny jednotky. Splátky lze nastavit tak, aby byly přijatelné pro rodinný rozpočet.

Kupní cena je hrazena dle splátkového kalendáře ve třech základních splátkách, odpovídajícím jednotlivým milníkům projektu. K podpisu kupní smlouvy budete vyzváni po kolaudaci. Veškeré podrobnosti a další užitečné informace najdete v Obchodních podmínkách společnosti Hyposervis Consulting.

Související příspěvky

Konferenční stolek v centru pozornosti

redakce

Lodní kontejnery – prodej se rychle zvyšuje. Jaké jsou jejich výhody

redakce

Izolace pro všechny typy střech, zimu ještě porazíte

majda