10.3 C
Prague
25.9.2022
MaxiMagazín

Slavíme 10 let oken beze šmouh

Čistá okna beze šmouh jsou snem mnohé hospodyňky. Jak to ale udělat a netrávit na mytí oken tolik času? To již před deseti lety vyřešil Kärcher, když jako první představil bateriový čistič oken – tzv. aku stěrku. Díky tomuto objevu může být mytí oken rychlejší a snadnější. Nemusíte si máchat ruce ve vodě, po skle nestéká žádná špinavá voda a finální pohled na okna vás přesvědčí, že pohledu ven nebrání žádné zaschlé kapky či šmouhy.

Kärcher v roce 2018 oslaví 10 let výročí od uvedení aku stěrky na trh a při této příležitosti již letos představuje speciální jubilejní edici Kärcher WV 2 v elegantní černé barvě. S její pomocí můžete umývat okna až 3 krát rychleji, než jak jste byli doposud zvyklí. Při mytí oken se bez vody jednoduše neobejdete. Namísto toho, abyste si ale neustále máčeli ruce v kbelíku se špinavou vodou, existuje hygieničtější a efektivnější varianta.

S aku stěrkou Kärcher WV 2 Premium můžete definitivně skoncovat s dosavadním ručním mytím oken. Díky funkci elektrického odsávání ušetříte spoustu času a námahy a už nikdy se nebudete muset obtěžovat s nepříjemným odkapáváním vody a dodatečným leštěním mytých ploch. Předností aku stěrky je i její široké spektrum využití. S okenním vysavačem, jak ji lze jinak také nazvat, hravě vyčistíte nejen okna, ale i všechny hladké povrchy, jako jsou dlaždice, zrcadla, obkladačky, skleněné stoly nebo sprchové kabiny.

Díky dodatečné úzké sací hubici dosáhnete bez námahy i na menší nebo těžko dostupná místa. Novinkou je o 40% delší chod baterie. Na jedno nabití zvládne umýt až 105 m2, což odpovídá zhruba 35 oknům běžných rozměrů. Stav baterie můžete průběžně kontrolovat pomocí LED kontrolky, která vás včas informuje o tom, kdy je čistič oken nutno nabít. Rovněž vás potěší i jeho nízká hlučnost a hmotnost. Součástí balení aku stěrky Kärcher WV 2 Premium je kromě okenního vysavače i rozprašovač s rozmývákem z mikrovlákna.

Doporučená cena: 1990 Kč (K dostání od 1. listopadu 2017)

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

Související příspěvky

Rückkehr einer zuverlässigen Firma. Die Schaufensterreinigung Wien, Fassaden- und Fensterreinigung

Veronika

Poradíme si s nečistotami na podlaze i s těmi ve vzduchu.

redakce

3 praktické tipy pro výběr nové šatní skříně

redakce

1 komentář