Sluto – účetní firma roku 2019

 

Věnujete se podnikání a administrativa je vaše noční můra? Nerozumíte si s čísly a účetnictví je zabiják vašeho podnikatelského nadšení? Nezoufejte a obraťte se na profesionály. Dělejte, co vás baví a v čem jste dobří. To ostatní za vás zařídí účetní firma.

 

Účetní firmu vybírejte pečlivě

Co očekávat od účetní firmy a jak ji vůbec vybrat? Základem je kvalitně a správně vedené účetnictví. Seriózní účetní firma ochotně doloží certifikáty a osvědčení, nebrání se všetečným dotazům. Účetní firma se stává partnerem ve vašem podnikání, sdílí s vámi úspěchy i pády. Účetní je tu od toho, aby vše věcně, správně a poctivě evidoval a nacházel nejvýhodnější řešení. Dbejte na doporučení, chtějte reference, sledujte různá ocenění a členství v profesních organizacích. Cena za služby by neměla být tím nejdůležitějším parametrem při výběru.

 

Sluto je nejlepší účetní firma roku 2019

Sluto je účetní firma se sídlem na Praze 1, v Týnské ulici č. 1053/21. Jedná se o společnost s ručením omezeným, která působí v oboru již 20 let. Zaměstnává přes tři desítky odborníků na konkrétní oblasti účetnictví, daní, administrativy a dalších příbuzných oblastí. V roce 2019 byla vyhlášena nejlepší účetní firmou v ČR.

 

Sluto ručí za správnost a kvalitu

Tým odborníků firmy Sluto si zakládá na odborných znalostech a dlouholeté praxi, pečlivosti a kvalitě odvedené práce založené na úzké spolupráci s klientem. Za své výsledky plně zodpovídá. Pro případ nečekaných problémů má uzavřeno pojištění odpovědnosti.

 

Sluto je synonymem poctivé účetní firmy v Praze a v Brně

Poctivost není fráze, ale naprostá nutnost. Základním předpokladem vedení účetnictví je vztah klienta a účetního založený na vzájemné důvěře. Podnikatel si pouští účetního do svého soukromí, účetní přebírá zodpovědnost za hladký průběh účtování. Poctivost a otevřenost je pro úspěšnou spolupráci nezbytná. Vyznáváte-li stejné hodnoty a poctivost považujete za samozřejmost, neváhejte nás kontaktovat na našich pobočkách v Praze a v Brně.

 

Sluto nabízí víc než jen účetnictví

V nabídce služeb najdete vedení účetnictví interně i externě. Dále si můžete objednat revizi účetnictví. Sluto si však uvědomuje, že účetnictví není zdaleka jediná činnost, která podnikateli bere čas a energii. Nabízí tedy i další služby, které na sebe převezme, a podnikatele tak uvolní k dalšímu rozletu. Sluto pomůže s administrativou, digitalizací dokumentů, nastavením standardů ve firmě, daněmi, mzdami, personalistikou a mnoha dalšími oblastmi souvisejícími s podnikáním.

 

Sluto přináší novou energii vašemu podnikání

Sluto nepřináší jen úlevu v administrativě, ale i nové impulsy. Potřebujete změnit sídlo, pomůžou vám se zřízením sídla virtuálního. Sluto jde s dobou. Využívá nejmodernější technologie pro zjednodušení a zlepšení vedení vašeho účetnictví. Spolupráce se Sluto dodá inspiraci a nadšení.

Více na: www.vedeni-ucetnictvi.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download