10.9 C
Prague
26.2.2021

Single, nebo Multi Split klimatizace?

Zvažujete pořízení klimatizace? A kolik místností budete ochlazovat? Podle toho totiž volte konkrétní klimatizační jednotku.

Investice do klimatizační jednotky v současné době lze jen schválit. Léta jsou každým rokem teplejší a tropické noci stále více nesnesitelné. Příjemná ovšem není ani práce v přehřátých kancelářích, ve kterých se spolu s interiérem přehřívají i mozky, což samozřejmě snižuje produktivitu práce.

 

Výkonné okenní a nástěnné klimatizace

Co se klimatizace týče, máte v podstatě dvě možnosti, a to klimatizaci mobilní či vestavěnou. Pokud toužíte po klimatizaci s patřičným výkonem a s ním spojenou konstantní teplotou vyladěnou přímo na míru vašim požadavkům, investujte do klimatizace vestavěné, ať již okenní či nástěnné. Obě se až na výjimky skládají z vnitřní a vnější části. Zatímco okenní klimatizace se instaluje do otvoru přímo nad stěnou, klimatizace nástěnná se instaluje, jak jinak, na stěnu. Na trhu se však setkáte i s modely, které se obejdou bez vnější části.

 

Klimatizace pro jednu místnost

Vaší novou klimatizační jednotku také spolu s jejím výkonem vybírejte podle počtu místností, jež by měla ochladit. Pro ochlazení jedné místnosti vám například postačí klimatizace Single Split, která je k mání na e-shopu shop-klimatizace.cz.

 

Klimatizace pro více místností

Hodláte-li však ochlazovat více možností najednou, neměla by vaší pozornosti uniknout klimatizace Multi Split, která umožňuje propojit až pět vnitřních jednotek. Pro chlazení celého domu či bytu, se tak v podstatě jedná o jasnou volbu. V každém případě vás tento systém vyjde mnohem levněji, než kdybyste si pořizovali pět jednotek Single Split. Na zmíněném e-shopu shop-klimatizace.cz navíc v těchto dnech probíhá akce Multi Split klimatizace s montáží zdarma, která rozhodně stojí za zvážení. Ceny montáží klimatizačních jednotek u konkurence rozhodně nebývají nízké!

Související příspěvky

Sci-fi, které se stalo realitou – samočistící žáruvzdorné sklo do krbu

majda

Investice do nemovitosti – jak na to a na co si dát pozor

redakce

Plíseň je noční můrou astmatiků, zbavte se jí LSG protiplísňovým nátěrem

Veronika

1 komentář