Splňte si svůj sen

 

Stálí zákazníci firmy Natuzzi očekávají každým rokem tuto akci s velkým napětím. A je to pochopitelné, jedná se totiž až o 30% slevy na oblíbený nábytek. Pro ty, kteří tuto akci ještě neznají, máme pár zajímavých informací.

Natuzzi je největší italský výrobce nábytku, známá především svými dobře rozpoznatelnými pohovkami. Kvalitní kožené pohovky z dílny Natuzzi jsou právem jedničkou v celosvětovém měřítku. Hlavní přednosti těchto pohovek je jedinečný italský design, dokonalé zpracování a materiály, které si sami vyrábí. I proto pohovky okouzlily srdce lidí, kteří milují komfort za příjemnou cenu. Kdo by doma nechtěl pohovku svých snů.

V létě je tak příležitost koupit tuto italskou stylovku za mírné ceny a třeba si tak splnit sen. V Natuzzi potřebují umístit novou kolekci a tak tradičně přichází se slevou až 30% na vybrané kousky z prodejen. A například nová pohovka Quadro je dokonce k dispozici ihned skladem se slevou 20%, takže nemusíte čekat a může být vaše ihned, stačí navštívit prodejnu. Můžete si vybrat i z nabídky nejen dalších pohovek, ale také nábytku a dekorací na prodejnách s malým omezením, že nelze zvolit jiná varianta nebo provedení.

Akce probíhá na všech prodejnách a týká se všeho označeného zboží. Jako vždy ale platí ono okřídlené: kdo dřív přijde, ten dřív bere. Na http://www.natuzzi.cz/vyprodej-praha1.html se můžete podívat na pohovky, které se vyprodávají, za jakou cenu a kde.

 

Na první pohled to vypadá, že Italové tvoří design jako mávnutím čarovné hůlky, s lehkostí a přirozeností. Tak snadné to ale pochopitelně není, za dokonalostí Natuzziho jsou léta výzkumu a poctivé práce. Věnuje se výrobě nábytku se od mládí a stále, i ve svém věku, vede tým 120 designérů, což je znát na výsledcích. Funkčnost, kvalitní zpracování materiálů a dobře rozpoznatelný rukopis mistra řemesla jsou synonymem k jeho jménu. Korunou celého díla je vynikající ruční prošívání a ještě něco navíc. Z pohledu laika možná maličkost, ale právě ty bývají tou důležitou tečkou, která celý svět dostává do kolen. Tou je ohromující koncepčnost ducha pana Pasquale Natuzziho a jeho týmu.

 

Právě teď tak máte šanci pořídit si pohovku, o níž možná tajně sníte. Stylový kousek, poskytující pohodlí a přitom nepřehlédnutelný v interiéru.

Přestaňte snít a začněte si své sny plnit. Teď je skvělá příležitost!

www.natuzzi.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download