Spodní prádlo pro teplé letní dny? Vsaďte na bavlnu nebo bambus!

 

Asi každá žena se chce líbit muži svého srdce a mezi základní výbavu patří i luxusní kousky krajkového spodního prádla. Pravdou však je, že krásné prádélko není vždy určeno pro každodenní nošení. Krajky, umělé lesklé materiály či ozdoby sice vypadají krásně, avšak daní za krásu je zde nepohodlí a ve vysokých teplotách si v takovém prádle koledujete o gynekologické problémy.

 

Bavlna je král

I když bavlněné dámské spodní prádlo není posledním výkřikem módy, stále zůstává tím nejpraktičtějším a nejpohodlnějším kouskem, kterým si můžete obohatit šatník. Bavlna je jemná, ale zároveň pevná a příjemná na dotek. V teplých dnech jistě oceníte savé vlastnosti, díky kterým absorbuje veškerý pot. Velkou výhodou je také její údržba. Zatímco prádlo ze syntetických materiálů nemůžete prát na více než 40°C, bavlna snese i občasné vyváření. Díky tomu si můžete být jistí, že vaše spodní prádlo je dokonale čisté a bakterie nemají sebemenší šanci. Kalhotky z bavlny mohou mít mnoho různých střihů – uplatníte je tedy pod jakýkoliv typ oblečení. Za teplých nocí můžete také svoje saténové pyžamo vyměnit za pánské spodní prádlo. Bavlněné trenýrky jsou velmi pohodlné a umožní vašim intimním partiím dýchat.

 

Bambusové prádlo

V posledních letech se pozornost soustředí také na bambusové spodní prádlo. Má podobné vlastnosti jako bavlna a navíc se může pochlubit antibakteriální úpravou, která je v teplých měsících velmi vítaná. Na rozdíl od bavlny je tkanina pevnější a lépe drží barvu a tvar i při častém praní. Také je mnohem lesklejší. Bambusové spodní prádlo vám nabídne maximální komfort, výborné savé vlastnosti a široký výběr různých střihů. Při praní snese vyšší teploty, avšak v kombinaci s účinným pracím prostředkem se nemusíte bát jej vyprat i v ruce.

A co vy? Jakému spodnímu prádlu dáváte v letních měsících přednost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download