8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Spokojenost zákazníka je pro „Mytí oken, práce ve výškách Brno“  na prvním místě

Nastoupil jsem do nové práce, která se mi rychle zalíbila. Stejně tak se mi zalíbily i prostory, ve kterých pracujeme. Máme ateliéry v nejvyšším patře budovy s prosklenou střechou, je nádherné tvořit za slunečního dne a mít k dispozici přirozené světlo nad hlavou.

Ze začátku, než jsem se zapracoval, jsem v práci trávil více času než ostatní, často jsem odcházel, až když přicházela úklidová služba. Mnohokrát jsem se s nimi dal do řeči. Protože mi neustále vrtalo hlavou, jak dokáží umýt prosklenou střechu, měl jsem možnost zeptat se přímo u zdroje. Skla byla vždy perfektně čistá, takže mytá musela být pravidelně. Zeptal jsem se uklízečů, jak to zvládají. Řekli mi, že to není jejich zásluha, na mytí oken a skel je totiž najatá externí úklidová firma.

Jednou jsem toho musel dohánět více než obvykle a dodělával jsem práci o víkendu. V práci jsem se potkal s pracovníky z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Brno, mytí oken, kteří se nám o mytí oken starají.

Dozvěděl jsem se, že střechu a okna myjí v měsíčních intervalech, vždy o víkendu, aby nás nerušili v práci, ale aby současně mohli pracovat za světla. Na mytí střešních skel používají horolezecké vybavení. Nechtěl jsem je dál zdržovat, takže jsem je nechal pracovat, a občas je se zvědavostí sledoval.

Pracovali velice pečlivě, důkladně myli rámy i skleněné plochy. Překvapila mě jen poslední fáze jejich práce. Počkali, než omytá skla uschnou, a potom je začali suchým hadrem pracně leštit. Vysvětlili mi, že leštěním za sucha bez leštidla dosáhnou mnohem většího lesku a nevzniknou šmouhy. Měli pravdu, skla po jejich čištění vypadala dokonale. Práce A SERVISU mě zaujala, ještě jsem neviděl firmu, která by se pro spokojenost zákazníka tak hodně snažila. Asi si je pozvu i k nám domů.

 

Libujete si v italské kuchyni? Připravte si špagety carbonara podle tohoto receptu

Těstoviny jsou velmi oblíbeným pokrmem, neboť je možné je připravit velmi rychle a zasytí. Pokud se také řadíte mezi fanoušky italské kuchyně, vyzkoušejte špagety carbonara. Smetana sice do původního receptu nepatří, a většina to považuje za znehodnocování původního receptu, dodá však celému pokrmu ještě větší jemnost.

 

54830649 - people, housework and housekeeping concept - close up of woman in rubber gloves with cloth and detergent spray cleaning carpet at home

Na tyto špagety budete potřebovat 400g špaget, 200g pancetty nebo anglické slaniny, 1 vejce, 2 žloutky, 2 stroužky česneku, 80ml smetany na vaření nebo na šlehání, strouhaný sýr (ideálně parmazán), sůl a pepř.

Těstoviny uvaříme al dente, tedy aby byly trochu tvrdší. Mezitím nakrájíme pancettu či slaninu na kostičky a osmažíme na pánvi do zezlátnutí. V misce smícháme vejce, žloutky, smetanu, sýr a sůl s pepřem. Ke slanině potom přidáme česnek a minutu prosmažíme. Obsah pánve i misky poté přidáme k horkým těstovinám, dále již nevaříme. Dosáhneme tak toho, že se vejce prohřejí, ale nesrazí, získáme tedy dokonale krémovou konzistenci.

Můžeme podávat s částí strouhaného sýra na posypání. Jedná se o opravdu velice rychlý oběd, který potěší celou rodinu. Jen si dejte pozor, aby se vám obsah pánve při prostírání neocitl na koberci. Jednak by byla velká škoda těch těstovin, a jednak byste si s nově vzniklou špínou přidali další starosti. Ty ale radši přenechejte odborníkům, například úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, která realizuje kvalitní strojové kotoučové čištění koberců. A to za velice příznivé ceny, takže pokud potřebujete vyčistit koberce, tak zde jste na správné adrese.

 

Související příspěvky

Mytí oken a čištění látkových i plastových markýz v Brně

Veronika

Prodej bytu rychle – i to je možné

redakce

Temná turistika – zvrácenost nebo originální koníček?

Veronika