Stále existuje řešení, jak ušetřit třetinu nákladů za teplo

 

Úsporná řešení za vytápění se dostávají do hledáčku všech majitelů rodinných domů. Není se čemu divit, jelikož i sebemenší snížení výdajů je v rodinném rozpočtu znát. Zimní sezóna je v plném proudu a veškeré snahy o udržení energie v interiéru jsou u svého konce. Nyní se ukáže, nakolik jsou vaše nová opatření efektivní.

Existuje však ještě jedno řešení, jak posílit svou ochranu a snížit výdaje až o 30 %. Představujeme vám systém Magmarelax, jehož součástí je foukaná minerální izolace. Zaměřte se na svou střechu, strop i podlahy.

 

Izolace střech

Izolace střechy systémem Magmarelax je dostupnou technologií pro všechny typy střešní konstrukcí rodinných i bytových domů. Nízkonákladové opatření se dá zhotovit i v těžko dostupných místech konstrukčního řešení a tam, kde nelze pro nosnost střechy využít jiný tip izolace. Foukaná minerální izolace je lehká a bez větších zásahů se dostane i do těch nejhůře dostupných míst. Snížení výdajů je okamžité a návratnost rychlá.

 

Izolace stropu

Další skvělé řešení nabízí izolační hmota Magmarelax, která se aplikuje do půdních meziprostor popřípadě dutin. Foukaná minerální izolace zajistí neproniknutelnou bariéru v místech s nejvyšší naměřenou hodnotou úniku tepla. Z vytápěných místností stoupá teplý vzduch vzhůru a pokud mu v dalším postupu nezabráníme, pronikne stropem a bez dalšího užitku se vytratí pryč. Foukaná minerální izolace se nanese hadicí do požadovaného místa během tří hodin a bez omezení chodu domácnosti či nepořádku vám ještě téhož dne začne sloužit.

 

Izolace podlahy

Systém společnosti IP Polná je ideálním řešením pro všechny rodinné domy s půdním prostorem. Nejen, že získáte úsporné řešení se snížením nákladů za vytápění až o 30 %, ale zároveň zachováte užitné vlastnosti daného prostoru.

Stropní systém Magmarelax je tvořen konstrukcí nášlapné vrstvy z OSB desek na pero a drážku, která se dalšího dne vyplní minerální vlnou. Půda vám tak zůstane k dalšímu využívání. Díky skvělým vlastnostem izolace, se v prostorách půdy vytvoří optimální klimatické podmínky k vytvoření obytného prostoru.

Pokud vás systém Magmarelax zaujal, navštivte pro více informací internetové stránky poskytovatele služby na webové adrese www.mojeizolace.cz.

Využít lze i bezplatné telefonní linky na čísle 800 100 533, kde po domluvě získáte obhlídku domu, vyhodnocení stavu, návrh řešení a nezávaznou kalkulaci zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download