Svítit a zároveň nabíjet? Není problém!

 

Dnešní uspěchaná doba a moderní technologie nás občas nutí dělat více věcí najednou a třeba i po večerech. Pak využijeme každého pomocníka, který nám dokáže práci ulehčit a zjednodušit.

 

Na  konci dne

Většina z nás už si neumí představit den bez mobilního telefonu. Sice občas zkoušíme nechat ho doma a užít si odpočinkový den, přesto nás však povinnosti doženou a zkontrolujeme ho alespoň po příchodu domů. Když ho ale celý den používáme, večer už je výdrž baterie dost na štíru a musíme hledat nabíječku a telefon si zapojit. Právě v tu dobu, kdy bychom si chtěli v klidu číst nebo ještě něco udělat třeba na počítači nebo naplánovat víkendový výlet má náš telefon potřebu hlásit vybitou baterii. A nastává klasická situace hledání nabíječky a volné zásuvky, která by ale zároveň byla u stolu nebo tam, kde ji opravdu potřebujeme. Podobný problém ale mají i ostatní členové domácnosti a tak je ideální řešení myslet na vybitou baterku už odpoledne, což se ale ne vždy podaří. V zásuvce je jistě jiný spotřebič, třeba lampička který ale potřebujeme také použít a tak nám nezbude, než začít hledat rozdvojku nebo jít dělat jinou činnost, než jsme plánovali, dokud se telefon nenabije.

 

Pomocník k nezaplacení

Jednodušší je tak využít moderní technologie v podobě možnosti bezdrátového nabíjení a zároveň si posvítit na činnost, kterou potřebujeme. Moderní stolní LED lampa Orava s bezdrátovým nabíjením vám posvítí na stůl nebo plochu, kterou potřebujete a zároveň nabije váš smartphone. Je kompatibilní se všemi telefony, které podporují funkci bezdrátového nabíjení Qi, jednoduše položíte telefon na plochu určenou k nabíjení a nemusíte nikde hledat žádné kabely. Samotné stínítko lampy i její rameno lze nastavit tak, jak nám vyhovuje a díky dotykovým tlačítkům můžeme jednoduše ovládat zapínání i tlumení světla. Podle druhu činnosti, na kterou potřebujeme svítit, pak využijeme i tři různé režimy světla – studené bílé, teplé žluté nebo přirozené světlo.

Lampa s bezdrátovou nabíječkou je šikovný pomocník na každý psací i pracovní stůl, protože poskytne dostatek světla k práci a zároveň nabije telefon, kdykoli ho položíme na určené místo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download