15.8 C
Prague
31.5.2023
MaxiMagazín

Svítit a zároveň nabíjet? Není problém!

Dnešní uspěchaná doba a moderní technologie nás občas nutí dělat více věcí najednou a třeba i po večerech. Pak využijeme každého pomocníka, který nám dokáže práci ulehčit a zjednodušit.

 

Na  konci dne

Většina z nás už si neumí představit den bez mobilního telefonu. Sice občas zkoušíme nechat ho doma a užít si odpočinkový den, přesto nás však povinnosti doženou a zkontrolujeme ho alespoň po příchodu domů. Když ho ale celý den používáme, večer už je výdrž baterie dost na štíru a musíme hledat nabíječku a telefon si zapojit. Právě v tu dobu, kdy bychom si chtěli v klidu číst nebo ještě něco udělat třeba na počítači nebo naplánovat víkendový výlet má náš telefon potřebu hlásit vybitou baterii. A nastává klasická situace hledání nabíječky a volné zásuvky, která by ale zároveň byla u stolu nebo tam, kde ji opravdu potřebujeme. Podobný problém ale mají i ostatní členové domácnosti a tak je ideální řešení myslet na vybitou baterku už odpoledne, což se ale ne vždy podaří. V zásuvce je jistě jiný spotřebič, třeba lampička který ale potřebujeme také použít a tak nám nezbude, než začít hledat rozdvojku nebo jít dělat jinou činnost, než jsme plánovali, dokud se telefon nenabije.

 

Pomocník k nezaplacení

Jednodušší je tak využít moderní technologie v podobě možnosti bezdrátového nabíjení a zároveň si posvítit na činnost, kterou potřebujeme. Moderní stolní LED lampa Orava s bezdrátovým nabíjením vám posvítí na stůl nebo plochu, kterou potřebujete a zároveň nabije váš smartphone. Je kompatibilní se všemi telefony, které podporují funkci bezdrátového nabíjení Qi, jednoduše položíte telefon na plochu určenou k nabíjení a nemusíte nikde hledat žádné kabely. Samotné stínítko lampy i její rameno lze nastavit tak, jak nám vyhovuje a díky dotykovým tlačítkům můžeme jednoduše ovládat zapínání i tlumení světla. Podle druhu činnosti, na kterou potřebujeme svítit, pak využijeme i tři různé režimy světla – studené bílé, teplé žluté nebo přirozené světlo.

Lampa s bezdrátovou nabíječkou je šikovný pomocník na každý psací i pracovní stůl, protože poskytne dostatek světla k práci a zároveň nabije telefon, kdykoli ho položíme na určené místo.

Související příspěvky

Pošta versus kurýr? Samozřejmě kurýr!

redakce

Plánujete se vydat na cesty do zahraničí? Přečtěte si vše, co byste měli před odjezdem vědět

redakce

Titul MBA posouvá vaši kariéru

majda